REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie zmieni się

  • Autor: Property Design
  • 14 sty 2014 14:59
Centrum Handlowe Ster w Szczecinie zmieni się

Pracownia architektoniczna Maas Projekt opracowała projekt odświeżenia estetycznego Centrum Handlowego Ster w Szczecinie zarówno w części wewnętrznej jak i zewnętrznej. Architektami projektu są Henryk Łaguna oraz Dariusz Hyc. Na remont centrum zdecydował się inwestor spółka Valad Europe.

REKLAMA

- Naszą intencją było stworzenie galerii, która podoba się klientom – mówi Anna Drozdowska, architekt, odpowiedzialna za projekt od strony organizacyjnej. – W tym celu prowadziliśmy badania, aby na bieżąco móc uzyskać opiniie odnośnie trafności przyjętych przez nas rozwiązań. Poprawienie estetyki tego miejsca było naszym celem. Nastąpiła m.in. wymiana posadzki, przebudowa pewnych elementów oraz co najważniejsze przejście na oświetlenie LED, bardziej estetycznie odbite z rozproszonym podświetleniem sufitów i jednocześnie energooszczędne.

Rozpoczęty w czerwcu remont wnętrza Centrum Handlowego Ster dobiegł już końca, tworząc w efekcie nowoczesną, jasną i przestronną przestrzeń handlową, dostosowaną do rosnących potrzeb szczecińskich klientów. Świeżo wyremontowane wnętrze centrum zyskało jaśniejszy, lżejszy charakter. Nowa biała posadzka imituje pokład statku, a większe okna zapewniają lepszy dostęp naturalnego światła, co pasuje do nowoczesnego wystroju i instalacji.

W nadchodzących tygodniach elewacja centrum przejdzie metamorfozę, zyskując kolory, nowe logo i nowy rodzinny wizerunek odpowiadający hasłu Steru: „Żyj kolorowo!”. Kolorowe paski to element wizerunku Steru, szczególnie ważny dla kampanii reklamowej w roku 2014. Mają za zadanie zachęcić klientów do wejścia w świat Steru, gdzie najważniejszymi wartościami są rodzina, bezpieczeństwo, komfort i dobra zabawa. Motyw pojawiający się na fasadzie powtórzy się również we wnętrzu i będzie symbolem różnorodności Steru oraz jego dostosowania do potrzeb szerokiego przekroju społeczeństwa.

Maas Projekt wymyślało koncpecje przebudowy i renowacji m.in.Hotelu Saskiego oraz nadbudowy Domów Towarowych Centrum w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY