REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe Vis à Vis projektu Diehl Architekci już otwarte

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 gru 2014 11:53
Centrum handlowe Vis à Vis projektu Diehl Architekci już otwarte
fot. Centrum handlowe Vis à Vis w Łodzi

6 grudnia br. uroczyście otwarto centrum handlowe Vis à Vis w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Diehl Architekci. Generalnym wykonawcą była firma Budimex SA, a za proces komercjalizacji centrum odpowiadała firma The Blue Ocean Investment Group.

REKLAMA

Jest to kolejny, po oddanym w 2011 w Radomiu, obiekt rozwijanej przez grupę Capital Park sieci Street Mall Vis à Vis. Na ponad 5,6 tys. mkw. znajduje się kilkanaście lokali, których dobór odpowiada na potrzebę dokonywania przez konsumentów codziennych, szybkich zakupów w drodze do domu. Największą powierzchnię zajmuje supermarket spożywczy Intermarche. Ponadto w Vis à Vis działają także m.in.: Pepco, drogeria Rossmann, salon optyczny, piekarnia „Z pieca rodem”. W najbliższych dniach swoje lokale otworzą także; Euro Apteka i Przysmaki Regionu, a na początku 2015 roku - klub znanej łódzkiej sieci Fit Fabric Fitness oraz salony Ziaja i Play.

Street Mall Vis à Vis Łódź znajduje się wśród największych osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych.  Dla klientów obiektu przeznaczono 100 miejsc parkingowych.  – Zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, mieszkańcy Łodzi jeszcze przed świętami zyskali kolejne miejsce do dokonywania zakupów – podkreśla Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park.

– Koncept Vis à Vis jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku. Jest to format idealnie dopasowany do potrzeb klienta, który liczy na łatwość i szybkość zakupów. W projektach typu convenience kluczowa jest doskonała lokalizacja, która zapewnia dostęp szerokiemu gronu klientów. Vis à Vis Łódź spełnia wszystkie te wymagania – dodaje.

Grupa Capital Park, we współpracy z sąsiadującym marketem budowalnym Castorama, zagospodarowała także teren przy inwestycji, realizując m.in. plac zabaw dla dzieci.

Budowa Vis à Vis w Łodzi rozpoczęła się w lutym 2014 r. i została ukończona w 10 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY