REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Kowale otwiera Bajkowy Raj Plac Zabaw

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 wrz 2014 16:49
fot. Centrum Kowale stawia na nową usługę

Oficjalne otwarcie placu zabaw w Centrum Kowale odbędzie się 20 września. Bajkowy Raj Plac Zabaw w galerii wpisuje się w strategię rozwoju obiektu, który poszerza swoją ofertę z myślą o najważniejszych potrzebach klientów.

REKLAMA

Ta nowa propozycja skierowana do dzieci  w wieku od 2 do 12 roku życia i młodych mam jest jednocześnie rozszerzeniem wachlarza oferty rozrywkowej i rekreacyjnej. Bajkowy Raj zajmie powierzchnię 110 mkw. na poziomie 1. Dla dzieci zaplanowano atrakcje: zjeżdżalnie, basen z kulkami, ściankę wspinaczkową, równoważnie, tunele i  labirynty. Na placu zabaw znajdą się także bujaki, samochodziki  i klocki – cegły dla małych budowniczych. Dla najmłodszych zaprojektowana została strefa malucha z miękką zjeżdżalnią przystosowaną dla najmniejszych użytkowników Bajkowego Raju.

Na miejscu zostały również wydzielone dwie kolorowe sale, z możliwością połączenia w jedną dużą, w których można będzie urządzać urodziny i przyjęcia okolicznościowe dla najmłodszych. Rodzice udając się na zakupy w Centrum Kowale będą mogli pozostawić dzieci na placu razem z opiekunami - animatorami, którzy zorganizują  dziecku czas podczas nieobecności dorosłych.

Bajkowy Raj Plac Zabaw Centrum Kowale usytuowane jest na granicy Gminy Gdańska i Gminy Kolbudy w otoczeniu kilkunastu dużych osiedli, zamieszkałych w większości przez młode rodziny z dziećmi. W dwupoziomowej galerii handlowo-usługowej o powierzchni najmu ponad 5 000 mkw. znajduje się łącznie 30 lokali oraz parking na 162 miejsca postojowe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY