REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Marszałkowska zgodnie z planem. Czy odmieni Warszawę?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 sie 2017 11:55
Centrum Marszałkowska zgodnie z planem. Czy odmieni Warszawę?
fot. mat.

Trwają intensywne prace przy inwestycji biurowej Centrum Marszałkowska w Warszawie. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Juvenes-Projekt.

REKLAMA

- Realizacja  projektu Centrum Marszałkowska  idzie zgodnie z planem, dzięki sprawnie prowadzonej budowie przez doświadczoną Korporację Budowlaną Doraco. Obecnie został osiągnięty stan surowy obiektu - mówi Michał Skotnicki, prezes zarządu BBI Development S.A.

Obiekt zaoferuje łącznie 16,5 tys. mkw. powierzchni, z czego 3 400 mkw. będzie przeznaczonych na handel i usługi. Zaoferowane w Centrum Marszałkowska biura doskonale wpisują się w potrzeby  firm, dla których istotne są takie czynniki jak prestiżowy adres i dobrze widoczna siedziba, centralna lokalizacja w najlepiej skomunikowanym obszarze CBD, a także gwarancja wysokiego komfortu pracy przy jednoczesnym zadbaniu o środowisko naturalne. Inwestor przewiduje, że zastosowanie proekologicznych rozwiązań doprowadzi do otrzymania certyfikacji BREEAM Europe Commercial standard 2009 na poziomie “Excellent”. Projekt inwestycji uzupełniają 2-poziomowy parking podziemny na 106 miejsc oraz parking dla rowerów z szatnią i prysznicami.

Centrum Marszałkowska wpisuje się w trend przywracania zieleni do centrum miasta i wzbogaci „warszawski zielony szlak” na ulicy Świętokrzyskiej. Integralną częścią kompleksu będzie 9 zielonych tarasów o łącznej powierzchni ponad 1000 mkw. Ponadto do Centrum Marszałkowska wróci kultowy sklep Sezam prowadzony przez renomowany i najstarszy podmiot prowadzący handel w Warszawie – WSS Społem Śródmieście, która jest także współinwestorem projektu.

Wykonawcą Centrum Marszałkowska jest Korporacja Budowlana Doraco. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za proces najmu jest CBRE. Odbiór budynku zaplanowano kwiecień 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY