REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Centrum Posnania zaprasza na spacer po budowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 wrz 2015 12:23
Centrum Posnania zaprasza na spacer po budowie
Centrum Posnania
Centrum Posnania zaprasza na spacer po budowie
Centrum Posnania zaprasza na spacer po budowie

14 dźwigów, ok. 1500 pracowników codziennie, blisko 20 firm wykonawczych, gotowe trzy kondygnacje po roku pracy, wkrótce stan surowy zamknięty – tak wygląda Posnania, jedna z największych obecnie inwestycji w Europie.

REKLAMA

Jej wartość sięga blisko 1,2 mld zł. W niedzielę, 27 września będzie można z bliska przyjrzeć się budowie i zobaczyć kilkuminutowy film prezentujący przyszłe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji.

Na blisko rok przed otwarciem Centrum mieszkańcy miasta będą mieli okazję zobaczyć budowę Posnanii. Zostaną oprowadzeni przez szefów projektu po placu budowy oraz zobaczą wizualizację przyszłego Centrum. – Chcemy pokazać poznaniakom, jak wygląda największy w Europie plac budowy oraz udostępnić im najciekawsze miejsca, które na co dzień nie są dostępne – mówi Jacek Grzegorzewicz, dyrektor projektu. – Setki, a nawet tysiące osób są codziennie zaangażowane w projekt – dodaje Grzegorzewicz.

Drzwi Otwarte na budowie Posnanii to okazja do przyjrzenia się z bliska poważnej inwestycji i poznania szczegółów dotyczących trwających prac drogowych. Punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do Biura Budowy (ul. Pleszewska 1, dojazd od strony ul. Milczańskiej), gdzie dostępny jest również bezpłatny parking samochodowy. Zwiedzający otrzymają odzież ochronną - kamizelkę, kask oraz obuwie - które są wymagana ze względów bezpieczeństwa. Następnie wyruszą na zwiedzanie budowy w towarzystwie zarządzających inwestycją i głównych projektantów. W trakcie zwiedzania będzie można zobaczyć, jak wygląda ona „od kuchni”, a także zrobić zdjęcia.

Zainteresowani będą mogli odbyć wirtualny spacer alejkami Posnanii dzięki specjalnej aplikacji i goglom Oculus Rift. Technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala zobaczyć unikalną architekturę Posnanii w skali 1:1, tak z zewnątrz, jak i ze środka, a także zapoznać się z jej funkcjonalnościami i udogodnieniami.

Goście będą mogli zwiedzić Posnanię w 4 grupach, z których każda będzie liczyła nie więcej niż 20 osób ze względów bezpieczeństwa i komfortu odwiedzających. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na poszczególne wycieczki poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie posnania.eu lub osobiście w Pawilonie Posnanii, który znajduje się przy Rondzie Rataje i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp na Posnania Open Door jest bezpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY