REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Certyfikat ekologiczny już w rękach PHN. Dla projektu autorstwa DDJM

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 kwi 2016 09:14
Certyfikat ekologiczny już w rękach PHN. Dla projektu autorstwa DDJM
Domaniewska Office Hub

PHN odebrał certyfikat BREEAM Excellent dla Domaniewska Office Hub otrzymany w październiku 2015 r.

REKLAMA

Uroczystego przekazania tablicy BREEAM dokonała Lenka Matejickowa, BREEAM International Assessor w siedzibie PHN w Warszawie.

Domaniewska Office Hub  to najważniejsza sfinalizowana w 2015 r. inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości, zlokalizowana w sercu biznesowego Mokotowa. BREEAM jest wiodącą na świecie metodą projektowania i kryterium oceny zrównoważonego budownictwa.

Oddana do użytkowania w lipcu 2015 r. Domaniewska Office Hub z wynikiem 74,19 proc. zajęła drugie miejsce w Polsce na liście budynków biurowych, które otrzymały końcowy certyfikat BREEAM (Final) na poziomie Excellent, wyprzedzając tym samym 34 inne realizacje. W klasyfikacji ogólnej wszystkich rodzajów budynków w Polsce budynek DOH zajął miejsce trzecie.

Domaniewska Office Hub to biurowiec zaprojektowany w standardach zrównoważonego budownictwa, spełniający najnowsze standardy w zakresie ekologii i komfortu pracy. - Otrzymany certyfikat BREEAM na poziomie Excellent to dowód naszej troski o środowisko, a dla najemców dbających o swój wizerunek to idealne miejsce na siedzibę firmy – powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Charakterystycznym elementem Domaniewska Office Hub jest rozległy zewnętrzny dziedziniec ogrodowy z kompozycjami zieleni i elementami małej architektury. W biurowcu stworzono parkingi dla rowerów, szatnie oraz prysznice.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY