REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

CH Rondo zmieniło się według MAAS Projekt

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 cze 2015 10:55
CH Rondo zmieniło się według MAAS Projekt
fot. CH Rondo
CH Rondo zmieniło się według MAAS Projekt
CH Rondo zmieniło się według MAAS Projekt

Centrum Handlowe Rondo w Bydgoszczy zakończyło przebudowę galerii polegającą na stworzeniu pasażu z dotychczasowej powierzchni zajmowanej przez GO Sport na poziomie 1. W efekcie powstała górna powierzchnia dwupoziomowego sklepu GO Sport oraz trzy mniejsze sklepy o łącznym metrażu 207 mkw. Projekt opracował MAAS Projekt.

REKLAMA

Przebudowa pasażu handlowego trwała od lutego 2015 roku. W wyniku zakończonych prac  na poziomie 1 powstał pasaż ułatwiający komunikację klientów z hipermarketem Auchan oraz nastąpiło otwarcie drugiego poziomu lokalu GO Sport o powierzchni 730 mkw.

Na nowo utworzonej powierzchni zaczął także operować salon jubilerski Verona. Obok salonu Verona otwarto także Kwiaciarnię Olivia, która oferuje szeroki wachlarz bukietów oraz ozdób do aranżacji wnętrz.

- Zakończyliśmy przebudowę pasażu handlowego w Rondzie, czego efektem jest otwarcie nowych salonów, a także usprawnienie komunikacji na terenie centrum. Jestem przekonana, że RONDO w nowej odsłonie jeszcze bardziej spodoba się naszym klientom – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego Rondo.

Projekt zmian w CH Rondo opracował MAAS Projekt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY