REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Claudio Nardi - wybitny, włoski architekt z wykładem w Polsce

  • Autor: SARP Kraków
  • 17 kwi 2015 15:38
Claudio Nardi - wybitny, włoski architekt z wykładem w Polsce
fot. Fotolia

Claudio Nardi projektował dla takich firm mody jak Dolce & Gabbana czy Valentino. w Polsce zaprojektował m.in. MOCAK. Krakowski oddział SARP zorganizował wykład i wystawę włoskiego architekta.

REKLAMA

Claudio Nardi zajmuje się projektowaniem obiektów architektonicznych publicznych i prywatnych, we Włoszech i za granicą. Jego florencka pracowania posiada filie w Krakowie i Istambule.

Włoski architekt jest także wykładowcą na Wydziale Architektury Uniwersytetu we Florencji. Projektował dla takich firm mody jak Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferrè, Valentino, Extè, Malo i Tod’s. Do jego najważniejszych projektów i realizacji można zaliczyć: Nową Siedzibę Kapitanatu w Carrarze (2007), Vertex Tower w Ammanie (2007), nową siedzibę wydawnictwa Mandragora we Florencji (2013), a także krakowskie Centrum Obsługi Inwestora (2008) oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK (2010).

Wykład "Multiplicity Of Beauty. Ri-Architettura, la Città mutevole" i otwarcie wystawy odbędą się w 23 kwietnia 2015, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY