REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co słychać na budowie Galerii Świnoujście?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 kwi 2015 09:20
Co słychać na budowie Galerii Świnoujście?
fot. Galeria Świnoujście

Otwarcie Galerii Świnoujście zaprojektowanej przez pracownię Federacyjne Biuro Architektoniczne (FBA) zaplanowano na drugi kwartał 2015 r.

REKLAMA

Generalny wykonawca firma Calbud realizuje prace budowlane na terenie galerii w Świnoujściu zgodnie z harmonogramem. Inwestorem projektu jest spółka Winston.

Na placu budowy inwestycji zostały zakończone wszelkie prace konstrukcyjne łącznie z rampą wjazdową na parking znajdujący się nad kondygnacją trzecią. Zostały wykonane wszystkie ściany działowe, posadzki oraz tynki. Budynek jest już zaizolowany oraz wyposażony we wszelkie fasady, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne części wspólnych. W chwili obecnej budowa jest na etapie wykonywania wewnątrz prac instalacyjnych i wykończeniowych zarówno w częściach wspólnych jak i w lokalach. 65 procent powierzchni najmu zostało już przekazane najemcom Galerii Świnoujście, pozostałe lokale są sukcesywnie odbierane.

Generalny wykonawca rozpoczął prace przy zagospodarowaniu terenu wokół inwestycji oraz przy elewacji budynku. W ciągu dwóch tygodni rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Dąbrowskiego wraz z częściami ciągów pieszych.

Galeria Świnoujście powstaje, pomiędzy trzema ulicami: Dąbrowskiego, Piastowską i Konstytucji 3-go Maja. Projekt inwestycji wpisuje się doskonale w realizowany przez władze miasta program rewitalizacji centrum (m.in. budowa Centralnego Układu Komunikacyjnego, rewitalizacja Placu Wolności). Galeria będzie integralną częścią tworzonej nowoczesnej przestrzeni publicznej, oferując mieszkańcom nowoczesną architekturę handlowo–usługową.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY