REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co wyróżnia The Tides? Nie tylko lokalizacja

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lis 2016 16:35
Co wyróżnia The Tides? Nie tylko lokalizacja
The Tides, fot. Jan Karol Golebiewski
Co wyróżnia The Tides? Nie tylko lokalizacja

Dobiegła końca budowa jednego z najbardziej unikatowych projektów biurowych w Warszawie - The Tides. Nowa inwestycja znajduje się na Powiślu, tuż przy brzegu Wisły, jest to jedyna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w tak bliskiej odległości od rzeki. Spektakularną inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

REKLAMA

The Tides to nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w Warszawie nad brzegiem Wisły. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates i wyróżnia się przede wszystkim unikatową architekturą.

Powstała przestrzeń wokół biurowca została odpowiednio zagospodarowana i będzie dostępna nie tylko dla najemców budynku, ale również dla mieszkańców stolicy. Powierzchnia budynku to 13 tys. mkw., na których zaaranżowana jest przestrzeń biurowa, a także nowoczesne apartamenty. Wśród najemców znajdą się między innymi salon sprzedaży luksusowych aut oraz jedna ze znanych warszawskich kancelarii adwokackich. Kompleks zaoferuje również siłownię wraz z odnową biologiczną i gabinetami kosmetyki estetycznej oraz szeroka ofertę gastronomiczną, a także - co jest unikalne w skali Warszawy - własną marinę na Wiśle. Z okien obiektu rozpościera się widok na Stadion Narodowy oraz całą prawobrzeżną Warszawę.

Zarządcą obiektu jest CBRE, do którego zadań należy nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z najemcami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY