REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Colman i Atelier.com zmieniają Galerię Pomorską

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 maj 2015 14:38
Colman i Atelier.com zmieniają Galerię Pomorską
Powstaje fasada Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy
Colman i Atelier.com zmieniają Galerię Pomorską
Colman i Atelier.com zmieniają Galerię Pomorską

Galeria Pomorska w Bydgoszczy przechodzi zmiany - ruszyły prace modernizacyjne na terenie hipermarketu Carrefour. Ponadto trwają intensywne prace wykończeniowe obejmujące fasadę obiektu.

REKLAMA

Rozpoczęły się prace mające na celu unowocześnienie hipermarketu Carrefour zlokalizowanego w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Inne widoczne zmiany zachodzą także na zewnątrz Galerii, gdzie zamontowane zostały już przeszklone wejścia i elementy dekoracyjne.

W projekcie rozbudowy Galerii Pomorskiej udział brały biura architektoniczne Colman z Londynu i Atelier.com z Warszawy.

Celem zmian w markecie Carrefour jest dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązującego, nowoczesnego formatu sieci. W ramach remodelingu wymienione zostaną m.in. oświetlenie i meble, a ściany zostaną odświeżone. Zmieni się także aranżacja sklepu. Prace zostaną zakończone pod koniec lipca br.

Na terenie nowej części Galerii trwają natomiast intensywne prace wykończeniowe obejmujące już także zewnętrzną fasadę obiektu. Kilka dni temu przy nowych wejściach głównych zamontowane zostały elementy dekoracyjne będące znakiem rozpoznawczym nowego wizerunku Galerii Pomorskiej. Od pewnego czasu trwa także szklenie nowych, głównych wejść do centrum. Wewnątrz powstającego pasażu natomiast realizowany jest montaż podwieszanych sufitów, blend, oświetlenia i posadzek.

- Przed nami już mniej niż cztery miesiące do planowego zakończenia rozbudowy. Zbliżamy się do finału projektu, który został dokładnie zaplanowany i rozłożony w czasie, tak, aby jak najmniej wpływać na codzienne funkcjonowanie centrum. 10 września br. nasi klienci zobaczą Galerię Pomorską w zupełnie nowej odsłonie, nowocześniejszej i bogatszej o nowe, nieobecne dotąd marki. Będzie to wielkie wydarzenie dla całego zespołu zaangażowanego w rozbudowę – mówi Teresa Kudrycka, dyrektor Galerii Pomorskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY