REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Condohotel Czarna Góra budują według projektu Ozone

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 lip 2015 14:27
Condohotel Czarna Góra budują według projektu Ozone
Condohotel Czarna Góra
Condohotel Czarna Góra budują według projektu Ozone
Condohotel Czarna Góra budują według projektu Ozone

Ruszyła budowa Condohotelu Czarna Góra w Masywie Śnieżnika. Nowy budynek wzbogaci całość oferty Czarna Góra Resort. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni Ozone.

REKLAMA

Tuż obok obecnie realizowanego Condohotelu Czarna Góra (woj. dolnośląskie) już teraz funkcjonuje 6 nowoczesnych budynków apartamentowych. Komfortowa baza noclegowa sprawia, że ośrodek żyje nie tylko w czasie sezonu zimowego, ale przez cały rok. Condohotel będzie uzupełnieniem istniejącej bazy turystycznej – powstaną w nim 142 apartamenty oraz rozbudowane zaplecze usługowo-rekreacyjne.

- Niedawno otrzymaliśmy ostateczną decyzję w sprawie pozwolenia na budowę, ruszyły więc intensywne prace budowlane - informuje Stanisław Haczkiewicz, prezes zarządu spółki Czarna Góra Apartamenty.

Na czterech kondygnacjach naziemnych Condohotelu Czarna Góra zaprojektowanego przez wrocławskie studio architektoniczne Ozone przewidziano zarówno mniejsze apartamenty typu studio o metrażach 28 mkw., jak i większe dwu- i trzypokojowe. Największe lokale mają mieć 65 mkw.

Wszystkie apartamenty posiadać będą kuchnie oraz balkon lub taras. Podobnie jak apartamenty w dotychczas zrealizowanych inwestycjach, te w condohotelu zostaną wykończone „pod klucz”. Deweloper postawił na wykończenie i aranżację przy zastosowaniu wysokiej klasy materiałów. Lokale zostaną umeblowane według nowoczesnej, uniwersalnej koncepcji. Deweloper wyposaży apartamenty w sprzęt AGD: lodówkę i kuchenkę elektryczną, a także zmywarkę, okap, mikrofalówkę, ekspres do kawy. W ramach umowy najmu spółka Czarna Góra Apartamenty zapewni pełne wyposażanie niezbędne do komfortowego wypoczynku jak pościel, naczynia i suszarki w łazienkach.

W obiekcie zaplanowano rozbudowaną strefę rekreacyjno-usługową. Znajdować się w niej będą m.in. SPA & wellness oraz baseny wraz z biczami wodnymi, słoneczną łąka, jacuzzi, minibarem, a także brodzikiem dla dzieci. Projekt przewiduje także siedziska z hydromasażem i wodne gejzery.

W prawym skrzydle budynku znajdzie się bar oraz restauracja z tarasem widokowym na Ośrodek Czarna Góra. Dzieci będą mogły spędzić czas w sali zabaw w strefie malucha.

Condohotel będzie też przygotowany na imprezy biznesowe. Deweloper przewidział m.in. dużą salę konferencyjną (na ponad 200 osób), z której, w zależności od potrzeb, wydzielić będzie można kilka mniejszych sal.

Natomiast w części podziemnej budynku znajdzie się garaż. Cały obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z małymi dziećmi,  monitorowany i strzeżony.

Budowa właśnie się rozpoczęła, termin zakończenia planowany jest na przełom roku 2016/2017 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY