REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Cztery gwiazdki w kompleksie Dębowy Hotel Event Spa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lip 2017 14:25
Cztery gwiazdki w kompleksie Dębowy Hotel Event Spa
fot. mat. prasowe

Decyzją Marszałka Województwa Dolnośląskiego znajdująca się na terenie kompleksu Dębowy Hotel Event SPA Rezydencja Dębowa uzyskała status obiektu czterogwiazdkowego.

REKLAMA

Przestronne, wyciszone pokoje, codzienna zmiana pościeli i ręczników, dostęp do dobrej jakości restauracji i SPA, a także sal konferencyjnych i parkingu – to tylko niektóre warunki, jakie musi spełnić hotel, aby dołączyć do kategorii czterogwiazdkowego. Taki właśnie status uzyskała niedawno Rezydencja Dębowa należąca do Dębowy Hotel Event SPA, zlokalizowana w Bielawie pod Wrocławiem.

Rezydencja wybudowana została w 1904 roku jako willa fabrykanta Heinza Rosenberga. Jej secesyjny charakter podkreślają między innymi unikatowe opaski okienne, rozety czy płaskorzeźby z girlandami. Po 1945 roku rezydencja Dębowa, podobnie jak główny budynek obecnego hotelu, została przeznaczona na prewentorium, a później wyremontowana przez obecnych właścicieli i przeznaczona na hotel. W oddalonej o kilka kroków od głównego budynku hotelu rezydencji mieszczą się wyremontowane w 2016 roku apartamenty i pokoje oraz cztery zabytkowe sale.

– Nasi goście cenią sobie nie tylko malownicze położenie hotelu u podnóża Gór Sowich, ale także bogatą ofertę wellness, którą proponujemy - mówi Karolina Sochaj, dyrektor Dębowy Hotel Event SPA. – Kategoryzacja czterech gwiazdek Rezydencji Dębowej to duży krok na drodze do rozwoju naszego obiektu jako resortu o charakterze pobytowym, który stanowi naturalną bazę wypadową i redukującą stres dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

Goście rezydencji mogą nie tylko wypocząć w luksusowych, w pełni wyposażonych pokojach, ale także skorzystać z unikatowego SPA, które jako pierwsze w Polsce kompleksowo wykorzystuje właściwości miodu w pielęgnacji ciała i w profilaktyce zdrowotnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY