REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Cztery gwiazdki w Malborku od Atelier'21

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 sie 2016 16:19
Cztery gwiazdki w Malborku od Atelier'21
Wizualizacja nowego hotelu w Malborku; Dekpol
Cztery gwiazdki w Malborku od Atelier'21

Pracownia Atelier´21 z Tczewa zaprojektowała, a Dekpol wybuduje kompleks hotelowo-konferencyjny w Malborku. Zakończenie pierwszego etapu prac planowane jest w marcu 2017 r.

REKLAMA

Inwestorem jest firma Prino-Plast Sp. z o. o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych z Malborka, dla której Dekpol realizuje kolejną inwestycję. W ramach wykonywania usług budowlanych Dekpol odpowiedzialny jest za budowę hotelu w zakresie konstrukcji i kompletnego pokrycia dachowego (stan surowy otwarty) oraz przebudowę i adaptację budynku dawnej przepompowni w Malborku zlokalizowanej przy ul. Parkowej 2. Zakończenie prac planowane jest w marcu 2017 roku.

Projektowany czterogwiazdkowy hotel będzie wielokondygnacyjny; znajdzie się tam w pierwszej fazie budowlanej łącznie blisko 70 pokoi, w tym jeden apartament. Docelowo planuje się zwiększenie liczby pokoi o kolejne 24 jednostki pokojowe. Budynek dawnej przepompowni ma zostać zaadaptowany na ogólnodostępny pub oraz winiarnię. Znajdzie się tam również SPA z jacuzzi oraz zespół saun i gabinetów do masażu. Hotel usytuowany jest przy Parku Miejskim oraz bardzo blisko rzeki Nogat.

Dekpol ma bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów hotelowych. Jako generalny wykonawca realizował takie obiekty jak: Hotel Almond w Gdańsku, Hotel Nad Wisłą koło Tczewa, Hotel Aubrecht w Pokrzywnicy, Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy oraz Hotel Plaza w Warszawie. Obecnie Dekpol buduje kompleks Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, w ramach którego powstanie Aparthotel Number One oferujący apartamenty sprzedawane w systemie condo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY