REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Czwarta edycja konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 lip 2017 10:43
Czwarta edycja konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE

Już 12-13 września 2017 roku już po raz czwarty odbędzie się najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie inwestorów, sieci hotelowych, deweloperów oraz przedstawicieli europejskich miast: konferencja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE!

REKLAMA

Jakie są nowe kierunki rozwoju w regionie CEE? Dla kogo Polska jest atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym? W jaki sposób polskie i europejskie miasta starają się o nowe inwestycje? Kim są nowi inwestorzy w Europie Środkowo-Wschodniej? Między innymi o tych kwestiach będą dyskutowali uczestnicy czwartej już edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland and CEE, która odbędzie się 12 - 13 września w Warszawie w hotelu Radisson Blu ( ul. Grzybowska 24).

Tematyka konferencji skupiona będzie wokół 6 sesji tematycznych: Hotel Construction & Development, Investment, City, Financing, Chain, Architecture & Design. Nowością w tegorocznej edycji wydarzenia będą sesje: Newcomers, poświęcona nowym operatorom hotelowym w Europie Środkowo-Wschodniej oraz sesja New Trends in Hospitality.

Według opinii uczestników 3. edycji konferencji, SHIP & CEE to doskonałe pole do wymiany wiedzy i doświadczeń, szukania inspiracji i praktycznych rozwiązań. To również okazja do spotkania się z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami rynku z całej Europy oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY