REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Czy Cube odmieni warszawski Służewiec? To projekt Broadway Malyan

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 lis 2016 11:14
Czy Cube odmieni warszawski Służewiec? To projekt Broadway Malyan
Cube fot. materiały inwestora
Czy Cube odmieni warszawski Służewiec? To projekt Broadway Malyan
Czy Cube odmieni warszawski Służewiec? To projekt Broadway Malyan

Cube - kompleks wielofunkcyjny z dominującą funkcją biurową, powstający przy ul. Postępu 5A na warszawskim Służewcu – oferuje ponad 1,9 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na handel, usługi i gastronomi. Budynek został zaprojektowany przez międzynarodową pracownię architektoniczną Broadway Malyan.

REKLAMA

Jedną z kluczowych potrzeb Służewca Przemysłowego, największego obszaru biurowego w Polsce, są inwestycje, które zagwarantują nie tylko przyjazne środowisko pracy, ale także będą odwiedzane poza godzinami funkcjonowania biur. Dlatego Avestus Real Estate i Eiffage Immobilier Polska, inwestorzy wielofunkcyjnego kompleksu Cube (łącznie 21, 1 tys. mkw. GLA), stawiają na atrakcyjną przestrzeń handlowo-usługową.

Na powierzchni 1,9 tys. mkw. znajdą się lokale przeznaczone na sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restaurację i kantynę, centrum medyczne oraz klub fitness. Na terenie kompleksu powstanie także ogólnodostępna i funkcjonalna przestrzeń publiczna, umożliwiająca organizację między innymi kameralnych wydarzeń kulturalnych czy wystawienniczych.   

 - Najemcy z sektora handlu, usług i gastronomii znajdą w kompleksie Cube powierzchnie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wierzymy, że wspólnie nadamy wyjątkową jakość otoczeniu. Cube będzie miejscem inspiracji zakupowych, kulinarnych i kulturalnych – skomentowała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

- Pragniemy stworzyć przestrzeń, która ożywi obszar kojarzony z przede wszystkim z funkcją biurową. Rozwinięta oferta handlowo-usługowa i gastronomiczna przyczyni się do integracji pracowników, okolicznych mieszkańców i innych gości obiektu – powiedział Mirosław Ciepluch, Real Estate Director w Effiage Immobilier Polska.

Inwestorzy obiektu, Avestus Real Estate i Eiffage Immobilier Polska, planują oddanie go do użytku w 2. kwartale 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY