REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dekada Ciechanów na finiszu. To projekt Air Projekt i Atelier

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 sty 2017 10:30
Dekada Ciechanów na finiszu. To projekt Air Projekt i Atelier
Dekada Ciechanów fot. materiały prasowe

Grupa Dekada kończy prace nad budową zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada w Ciechanowie. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Air Projekt i Atelier z Warszawy.

REKLAMA

Dekada Ciechanów to jedenasta inwestycja realizowana przez spółkę Dekada SA - polskiego inwestora i dewelopera, specjalizującego się w budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w formacie convenience. Obiekt będzie zintegrowanym centrum handlowo-komunikacyjnym z częścią komercyjną typu strip mall oraz dworcem autobusowym. Zlokalizowany będzie przy ulicy Sienkiewicza, jednej z głównych ulic miasta. W zasięgu 20 minut jazdy samochodem znajdzie się ponad 90 tys. mieszkańców.

- Jesteśmy na etapie tzw. “odbiorów”. Inwestycja uzyskała już pozytywne stanowisko straży pożarnej i sanepidu. W najbliższym czasie zostanie zgłoszona do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Następnie planujemy przenieść tymczasowy dworzec autobusowy w docelowe miejsce, czyli do budynku Dekada. Umożliwi nam to zakończenie robót przy ul. Sienkiewicza obejmujących przebudowę i wprowadzenie nowej organizacji ruchu - komentuje Aleksander Walczak, prezes Dekada SA.

W jednopoziomowym, funkcjonalnym budynku liczącym 2,2 tys. mkw. GLA znajdzie się 7 lokali handlowych i usługowych. Część dworcowa dysponować będzie pięcioma stanowiskami autobusowymi. Komercjalizacją zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada Ciechanów zajmuje się spółka BOIG Property Consulting.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest nowosądecki eRSbet. Projekt architektoniczny opracowały warszawskie biura Air Projekt i Atelier. Za koordynację budowy obiektu odpowiada BOIG Project Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY