DESIGN-it-UP – Projekt na starcie. Zapraszamy do udziału w konkursie! Finał na 4 Design Days!propertydesign.pl - 30-10-2018 14:13


Ogłaszamy konkurs DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE - wydarzenie organizowane przez Grupę PTWP, wydawcę m.in. serwisów PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz organizatora 4 Design Days 2019. Plebiscyt jest skierowany do twórców innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz (producentom i dystrybutorom) w tworzeniu nawet najbardziej odważnych koncepcji, usprawniają i optymalizują proces ich przygotowania i realizacji, zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2018 r.

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed architektami oraz projektantami z Polski i zagranicy, inwestorami, deweloperami, producentami, dystrybutorami i firmami usługowymi działającymi w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Dla kogo:

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować młode firmy i start-upy tworzące innowacyjne i multidyscyplinarne rozwiązania zmieniające sposób w jaki projektujemy, budujemy i współpracujemy. Chcemy pokazać technologie rozwiązujące problemy, intensyfikujące rozwój i postęp, zrównoważone, umożliwiające korzystanie z nowych narzędzi.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Co zyskasz:

Współpraca oraz kontakty z szefami i przedstawicielami największych pracowni architektonicznych i biur projektowych, inwestorami, producentami, deweloperami, dystrybutorami i firmami usługowymi działającymi w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas 4Design Days 2019 – największego święta architektury, designu i nieruchomości w Polsce.

Promocję na portalach PropertyDesign.pl, DobrzeMieszkaj.pl i innych mediach Grupy PTWP oraz w mediach społecznościowych.

Jak wybieramy:

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2018 r. Zgłoszenia po wstępnej weryfikacji redakcji przesyłane do oceny ekspertów. Równocześnie odbywa się głosowanie Czytelników portalu Propertydesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl, które trwa od 1 do 18 stycznia 2019 r. Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Gala:

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali w trakcie 4 Design Days – 24 stycznia 2019 r.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu (także do pobrania poniżej).

Konkurs DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE jest wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2019 - największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Więcej informacji o 4 Design Days: www.4dd.pl