Oto nominacje w konkursie DESIGN-it-UP – Projekt na starcie. Zagłosuj!propertydesign.pl - 20-12-2018 11:40


Ogłaszamy nominacje i uruchamiamy głosowanie w konkursie DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE - wydarzenie organizowane przez Grupę PTWP, wydawcę m.in. serwisów PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz organizatora 4 Design Days 2019. Twórcy najlepszych rozwiązań zaprezentują je podczas 4 Design Days 2019, gdzie odbędzie się też finał plebiscytu!

Plebiscyt jest skierowany do twórców innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz (producentom i dystrybutorom) w tworzeniu nawet najbardziej odważnych koncepcji, usprawniają i optymalizują proces ich przygotowania i realizacji, zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie.

Głosowanie Czytelników portalu Propertydesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl potrwa do 18 stycznia 2019 r. Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

POZNAJ NOMINACJE I ODDAJ GŁOS W KONKURSIE

Dla kogo:

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować młode firmy i start-upy tworzące innowacyjne i multidyscyplinarne rozwiązania zmieniające sposób w jaki projektujemy, budujemy i współpracujemy. Chcemy pokazać technologie rozwiązujące problemy, intensyfikujące rozwój i postęp, zrównoważone, umożliwiające korzystanie z nowych narzędzi.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Co zyskasz:

Współpraca oraz kontakty z szefami i przedstawicielami największych pracowni architektonicznych i biur projektowych, inwestorami, producentami, deweloperami, dystrybutorami i firmami usługowymi działającymi w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas 4Design Days 2019 – największego święta architektury, designu i nieruchomości w Polsce.

Promocję na portalach PropertyDesign.pl, DobrzeMieszkaj.pl i innych mediach Grupy PTWP oraz w mediach społecznościowych.

Gala:

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali w trakcie 4 Design Days – 24 stycznia 2019 r.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu (także do pobrania poniżej).

Konkurs DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE jest wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2019 - największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Więcej informacji o 4 Design Days: www.4dd.pl