REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Designerska przestrzeń chillout i nowoczesne technologie. Tak się zmienia CH Auchan Hetmańska

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 mar 2017 09:27
Designerska przestrzeń chillout i nowoczesne technologie. Tak się zmienia CH Auchan Hetmańska
CH Auchan Hetmanska fot. mat. prasowe
Designerska przestrzeń chillout i nowoczesne technologie. Tak się zmienia CH Auchan Hetmańska
Designerska przestrzeń chillout i nowoczesne technologie. Tak się zmienia CH Auchan Hetmańska
Designerska przestrzeń chillout i nowoczesne technologie. Tak się zmienia CH Auchan Hetmańska

Blisko 60 sklepów, przestronna przestrzeń chillout, w której najnowocześniejsze technologie są na wyciągnięcie ręki oraz liczne udogodnienia dla klientów już od 29 marca będą dostępne w rozbudowanym Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku. Immochan finalizuje projekt powiększenia tego obiektu.

REKLAMA

Dzięki rozbudowie prowadzonej od lipca 2016 roku obiekt zyskał blisko 6 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. W dobudowanej części oprócz lokali handlowych i usługowych powstała przestronna i nowoczesna strefa chillout, gdzie klienci galerii mogą korzystać z licznych wygodnych rozwiązań i dodatkowych udogodnień.

- Chcieliśmy, żeby Centrum Handlowe Auchan Hetmańska stało się zupełnie nową przestrzenią, która będzie chętnie wybierana przez mieszkańców Podlasia, nie tylko jako miejsce zakupów. Dlatego w nowej części będzie można odpocząć, spotkać się z bliskimi i korzystać z nowoczesnych technologii. Prace przebiegają zgodnie z założeniami i już pod koniec marca otworzymy nową część naszego centrum handlowego - mówi Marlena Brzostowska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w firmie Immochan.

Nowoczesne technologie

W nowej części Centrum Handlowego Auchan Hetmańska powstała także przestrzeń do wspólnej pracy, czyli popularnego obecnie coworkingu oraz kącik multimedialny. Użytkownicy obu tych miejsc będą mogli tam bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu i urządzeń multimedialnych, m.in. stołu z ekranem dotykowym, umożliwiającego komfortowe przeglądanie stron internetowych w wersji XXL.

Nowe marki

W dobudowanej części galerii handlowej pojawią się cenione przez klientów marki – H&M, która zajmie lokal o powierzchni blisko 2 tys. mkw.; Toys’R’Us, której salon będzie liczył blisko 1,7 tys. mkw. oraz Martes Sport, który zapełni lokal o powierzchni ponad 700 mkw. Wśród nowych najemców są także marka Komfort oraz English Home.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Z myślą o rodzinach z dziećmi wewnątrz galerii powstał bezpłatny plac zabaw. Mieści się on nieopodal strefy wspólnej, w której będą się odbywały cykliczne animacje dla najmłodszych. Do dyspozycji rodziców będzie również nowy, komfortowy pokój dziecka.

Zmiany w otoczeniu

Prace budowlane były prowadzone również na zewnątrz Centrum Handlowego Auchan Hetmańska. Powiększony w wyniku rozbudowy parking, zapewni 1500 miejsc, w tym 37 dla osób niepełnosprawnych oraz 12 dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Przed galerią handlową ustawiono również dwie przestronne wiaty rowerowe.

W otoczeniu galerii handlowej pojawią się także budy dla psów, gdzie będzie można zostawić zwierzę na czas zakupów. To pierwsze takie rozwiązanie w centrum handlowym w Białymstoku.

Nowy system oznaczeń

Rozbudowane Centrum Handlowe Auchan Hetmańska będzie drugim po Centrum Handlowym Auchan Gdańsk obiektem w portfolio Immochan Polska, wyróżnionym znakiem jakości O!Shopping. Opisuje on nowe podejście do funkcji, jakie ma pełnić galeria handlowa i dotyczy wielu kanałów komunikacji z klientami. Zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz galerii handlowej pojawi się nowy system oznaczeń, wskazujący klientom lokalizacje poszczególnych udogodnień. Jest to element wprowadzanego w galerii znaku jakości O!Shopping.

Otwarcie Centrum Handlowego Auchan Hetmańska odbędzie się 29 marca. Z tej okazji zaplanowano dla klientów liczne atrakcje i konkursy. Za rozbudowę i komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Hetmańska odpowiada Immochan. Autorem projektu rozbudowy jest pracownia architektoniczna Egis Poland, a głównym wykonawcą firma Instal Białystok.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY