REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Diehl Architekci pracuje dla Capital Parku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 lut 2014 14:01
Diehl Architekci pracuje dla Capital Parku
Vis à Vis w Łodzi

Spółka Capital Park rusza z budową drugiego centrum handlowego Vis à Vis. Obiekt, który powstanie w Łodzi przy ulicy Zgierskiej, zaprojektowała pracownia Diehl Architekci.

REKLAMA

Zakończenie budowy przewidziane jest na IV kw. 2014 r.

Koncepcja centrów Vis à Vis opiera się na dostarczeniu klientom oferty codziennych zakupów w drodze do domu, z wygodnymi wejściami dostępnymi bezpośrednio z parkingu. Pierwszy obiekt tej sieci został otwarty przez Capital Park w listopadzie 2011 roku w Radomiu.

– Klienci coraz częściej i chętniej korzystają z oferty niewielkich obiektów handlowych, dzięki którym oszczędzają czas i pieniądze. Oferta Vis à Vis dobierana jest w taki sposób, aby zaoferować klientom kompleksową ofertę handlowo-usługową. – mówi Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park.

Vis à Vis w Łodzi, o powierzchni ok. 5 646 mkw., powstanie przy ulicy Zgierskiej, wśród osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty. Operatorem spożywczym jest sieć Intermarché. Na pozostałej powierzchni powstanie około 20 lokali, a wśród nich m.in.: drogeria Rossmann, sklep odzieżowy Pepco, Euro Apteka, które podpisały już umowy najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY