REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

DomEXPO Warszawa postara się o BREEAM

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 kwi 2014 12:27
DomEXPO Warszawa postara się o BREEAM

Inwestor domEXPO Warszawa postanowił realizować inwestycję w standardzie pozwalającym uzyskać certyfikat BREEAM. Certyfikat ten jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie.

REKLAMA

- Promocja najnowszych rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, jak również harmonijne współgranie z otoczeniem naszych obiektów, wpisują się w sam koncept domEXPO - mówi architekt Dominik Kula z domEXPO Warszawa

Certyfikat BREEAM (BRE Environmental Assessment Metod) jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie. Została stworzona w 1990 roku przez organizację BRE (Building Research Establishment). Certyfikacja obejmuje zarówno zarządzanie budową, Wykonawcą, jak i całym budynkiem już po wykonaniu. 

- Przykładamy też wielką wagę do tego, aby odwiedziny w naszych centrach były możliwie najwygodniejsze i estetycznie inspirujące dla klientów. Realizacja inwestycji domEXPO Warszawa w zgodzie z wymogami wielowymiarowej certyfikacji BREEAM jest dla nas naturalną konsekwencją obranych od początku założeń - dodaje Dominik Kula.

Wśród korzyści płynących z podwyższonego standardu realizacji są m.in. redukcja kosztów eksploatacji, zdrowsze i bardziej produktywne środowisko pracy, pozytywny, zielony wizerunek, budynek bardziej przyjazny sąsiadującemu środowisku i zwiększony komfort użytkowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY