REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Doraco wybuduje galerię Marcredo Zawiercie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 lis 2014 15:43
Doraco wybuduje galerię Marcredo Zawiercie
Marcredo Zawiercie
Doraco wybuduje galerię Marcredo Zawiercie
Doraco wybuduje galerię Marcredo Zawiercie

Galeria handlowa Marcredo Center w Zawierciu ma już generalnego wykonawcę. Jest nim Korporacja Budowlana Doraco. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na I kwartał 2015 roku.

REKLAMA

Marcredo Center Zawiercie, o powierzchni najmu ok. 19,5 tys. mkw. to pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt handlowy w Zawierciu, powstający przy ulicy Wojska Polskiego. Oferta centrum będzie adresowana zarówno do mieszkańców Zawiercia, jak i całego powiatu zawierciańskiego. Projekt architektoniczny połączy funkcje galerii handlowej ze sklepami dostępnymi od wewnętrznego pasażu, z parkiem handlowym, posiadającym osobne wejścia do sklepów od strony parkingu.

Koncepcja wynajmu zakłada ofertę handlowo-usługową z dobrze rozpoznawalnymi na rynku, silnymi najemcami strategicznymi, znanymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Klienci będą mogli na terenie jednego obiektu zrobić zakupy, skorzystać z oferty gastronomicznej i spędzić wolny czas. Najemcami będą: supermarket spożywczy, sklep z elektroniką użytkową i AGD oraz salony znanych marek odzieżowych. Inwestor wybuduje ok. 630 miejsc parkingowych.

Miasto powiatowe Zawiercie leży w województwie śląskim, ok. 45 km na północny wschód od Katowic, na trasie wielu szlaków turystycznych prowadzących na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Zawiercie jako ważny ośrodek przemysłowy pełni nadrzędną funkcję administracyjną i zaopatrzeniową dla ok. 125 tys. mieszkańców.

Inwestorem galerii Marcredo jest Elbfonds Development. Za komercjalizację marcredo Center Zawiercie odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY