REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dune Resort rośnie w siłę. Tak powstaje nowe miasto nad Bałtykiem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 mar 2017 10:37
Dune Resort rośnie w siłę. Tak powstaje nowe miasto nad Bałtykiem
Dune Resort fot. mat. prasowe
Dune Resort rośnie w siłę. Tak powstaje nowe miasto nad Bałtykiem
Dune Resort rośnie w siłę. Tak powstaje nowe miasto nad Bałtykiem
Dune Resort rośnie w siłę. Tak powstaje nowe miasto nad Bałtykiem

Dune Resort to projekt realizowany na polskim wybrzeżu. Inwestycja zlokalizowana jest w Mielnie. Budowa Dune B, drugiego budynku luksusowego kompleksu Dune Resort weszła w bardzo zaawansowany etap. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiedzialny jest Marek Sietnicki, właściciel pracowni SAS i współzałożyciel pracowni Mellon.

REKLAMA

Cały kompleks Dune Resort docelowo tworzyć będą trzy budynki: Dune A, B i C, z wyjątkowo zaaranżowanymi apartamentami wakacyjnymi. Pierwszy budynek został oddany w 2013 roku, obecnie trwają prace związane z pozostałymi dwoma obiektami.

W ramach Dune A oddano klientom 114 ekskluzywnych apartamentów i 6 wyjątkowych penthouse’ów. Na tarasie budynku wybudowano dwa baseny z podświetlonym dnem i widokiem na morze.

Obecnie trwają prace związane z budową drugiego i trzeciego etapu inwestycji, przy czym wspomniany wcześniej Dune B, to największy budynek w ramach kompleksu. W obiekcie znajdzie się aż 151 luksusowych apartamentów, w tym 6 penthouse’ow zlokalizowanych na najwyższym piętrze, z którego rozciąga się wyjątkowo malownicza panorama polskiego wybrzeża.

Ostatni etap inwestycji, Dune C będzie najbardziej kameralny. W ramach trzeciego budynku zaplanowano 63 apartamenty i 4 luksusowe penthousy, w większości z własnym tarasem lub loggią. Zaprojektowano także reprezentacyjne, przeszklone lobby z całodobową recepcją i usługami concierge oraz własną piekarnię z kawiarnią, która nada budynkowi wyjątkowy charakter. Planowany termin ukończenia całego kompleksu to druga połowa 2017 roku.

Częścią Dune Resort będzie także kompleks basenów (krytych i zewnętrznych), centrum SPA, sala fitness, restauracje i klub plażowy. Wszystkie mieszkania wykończone zostaną w standardzie pod klucz. W sumie, w ramach kompleksu powstanie ok. 330 apartamentów, a całkowita powierzchnia inwestycji wyniesie 33 0000 mkw. Nowoczesna architektura wszystkich budynków inspirowana jest nadmorskim krajobrazem i doskonale wpisuje się w naturalne otoczenie kompleksu.

Inwestorem projektu jest deweloper Firmus Group. Generalnym wykonawcą kompleksu jest Budimex S.A., a za projekt architektoniczny inwestycji odpowiedzialny jest Marek Sietnicki, właściciel pracowni SAS i współzałożyciel pracowni Mellon.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY