REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dwie marki hotelowe pod jednym dachem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 lip 2016 15:04
Dwie marki hotelowe pod jednym dachem
fot. materiały prasowe
Dwie marki hotelowe pod jednym dachem
Dwie marki hotelowe pod jednym dachem

1 sierpnia br. nastąpi oficjalne otwarcie combo składającego się z dwóch hoteli: Novotel Wrocław Centrum oraz ibis Wrocław Centrum. To pierwszy obiekt w biznesowym centrum stolicy Dolnego Śląska, który łączy hotele segmentu ekonomicznego i średniego.

REKLAMA

Obiekt znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 7 i jest oddalony zaledwie 0,8 km od dworca głównego we Wrocławiu. Od lotniska dzieli go jedynie 9 km. Ibis Wrocław Centrum zajmuje 4 pierwsze piętra budynku, natomiast 6 kolejnych należy do Novotel Wrocław Centrum.

- Postanowiliśmy wprowadzić nową jakość na rynku wrocławskim, czyli połączenie dwóch marek pod jednym dachem. Dzięki temu nasza zróżnicowana oferta jeszcze bardziej odpowiada na potrzeby i wymagania gości. Choć to hotele z różnych segmentów, jest jednak kilka elementów wspólnych: nowoczesny design, wspaniała atmosfera, przytulne, komfortowe i ciche pokoje oraz niezmiennie wysokie standardy obsługi - podkreśla Joanna Świerkosz, dyrektor marketingu, jakości i programów lojalnościowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 ibis Wrocław Centrum

To pierwszy obiekt, w którym pokoje zostały wyposażone zgodnie z najnowszym standardem ibis Sweet Room. Hotel oferuje 112 pokoi, w tym 55 dwuosobowych z łóżkiem typu Queen oraz dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju goście mogą liczyć na wygodne łóżka Sweet Bed. Wnętrza hotelu ibis we Wrocławiu zaprojektowała pracownia Bass z Gdańska.

W przestrzeniach publicznych ibis Wrocław Centrum króluje koncept Avanzii. To otwarta przestrzeń z bardzo energetycznymi kolorami, oraz połączeniem drewna i grafik. W lobby znajdują się duże sofy i stoliki ze  wzorem szachownicy. Przestrzeń na tylnej ścianie za recepcją wyświetla w formie cyfrowej ważne i praktyczne informacje m. in. o pogodzie, kursie walut czy też o ofertach specjalnych.

Novotel Wrocław Centrum

W drugim hotelu na gości czeka 192 nowoczesnych pokoi Novotel N’Room. Dwa z nich są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nowy koncept pokoi zdecydowanie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Przestrzenie są zaprojektowane bardzo ergonomicznie i stylowo. Całość dopełniają wygodne łóżka Live N Dream by Novotel.

Wypocznij na NOVO

NOVO2 lounge bar to doskonałe miejsce do wszelkiego rodzaju spotkań. Połączenie baru i restauracji jest atrakcyjnym uzupełnieniem lobby, tworzącym komfortowe warunki do pracy, a także atmosferę sprzyjającą relaksowi. Koncept nawiązuje do kosmopolitycznych trendów, dlatego goście mogą w nim skosztować kuchni łączącej smaki z różnych zakątków świata, z uwzględnieniem potraw ekologicznych, bezglutenowych i wegetariańskich.

Doskonały dla biznesu

Novotel Wrocław Centrum oferuje 11 sal konferencyjnych. Dzięki możliwości połączenia 5 sal, w jednym spotkaniu może wziąć udział aż 500 gości. Dostępnych jest również 6 mniejszych sal, które świetnie się sprawdzą przy szkoleniach czy prezentacjach w bardziej kameralnym gronie. Większość sal konferencyjnych wyposażonych jest w multimedialne panele sterujące, dzięki którym łatwo można zarządzać oświetleniem, nagłośnieniem czy projekcją na ekranie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY