REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dzieło Medusa Group w nowych rękach

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 mar 2018 10:13
Dzieło Medusa Group w nowych rękach
Nowa Fabryczna, fot. mat. pras.
Dzieło Medusa Group w nowych rękach
Dzieło Medusa Group w nowych rękach

Skanska sprzedała budynek biurowy Nowa Fabryczna w Łodzi firmie zarządzającej funduszem nieruchomości Niam za 52 mln euro. Przeniesienie własności planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku.

REKLAMA

Nowa Fabryczna znajduje się w Nowym Mieście w Łodzi, która połączy funkcje biznesowe, handlowe, mieszkaniowe i transportowe. Oferuje ponad 22, 6 tys. mkw. powierzchni najmu i jest wynajęty najemcom, takim jak Fujitsu, Whirlpool, Cybercom i McCormick. Znajduje się naprzeciwko niedawno ukończonego nowoczesnego dworca kolejowego Łódź Fabryczna.
Projekt otrzymał certyfikat LEED Gold.

Będzie również certyfikowany jako "Budynek bez barier" ze względu na dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Skanska jest jedną z wiodących firm deweloperskich i budowlanych w Europie. Poza Skandynawią firma prowadzi działalność europejską w zakresie budownictwa i inżynierii lądowej w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz w Wielkiej Brytanii.

Skanska rozwija nieruchomości komercyjne na wybranych rynkach krajowych w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech, a deweloper działa w Pradze i Warszawie. Skanska oferuje również usługi w partnerstwach publiczno-prywatnych. W 2017 roku Skanska miała w swojej europejskiej działalności sprzedaż o wartości 37 miliardów SEK i około 16 000 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY