REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dzień druku 3D już we wrześniu

  • Autor: FabLab Kielce Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
  • 21 sie 2014 14:58
Dzień druku 3D już we wrześniu
Już 6 września dzień druku 3D w Institute of Design Kielce, fot. Fotolia

Za pomocą drukarki 3D wydrukujemy wełnianego misia, działający pistolet i implanty zębów. Już można drukować naczynia krwionośne i tkanki. Przed nami czas na drukowanie całych osiedli domów... i na dzień druku 3D.

REKLAMA

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o możliwościach druku 3D, zobaczyć dziesiątki nowoczesnych drukarek, porozmawiać z ekspertami będzie ku temu okazja podczas czwartej edycji Dni Druku 3D. Już 6 września w Institute of Design Kielce odbędzie się najważniejsze tego typu wydarzenie nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. 

Podobnie jak podczas poprzednich spotkań na jeden dzień do Kielc przyjadą konstruktorzy oraz dystrybutorzy drukarek 3D z całej Polski. Po raz pierwszy w czasie imprezy duży nacisk zostanie położony na wydruki i dalszą obróbkę. Coraz więcej osób ma pomysł na wykorzystanie technologii druku 3D w pracy lub w domu, a jednocześnie chętnie zleciłaby wydruk specjaliście. Jest to niepowtarzalna okazja zobaczyć praktycznie wszystko co oferuje w tej chwili ta technologia. 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji wstęp jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest FabLab Kielce Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY