REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Egis Poland z projektem rozbudowy centrum handlowego w Białymstoku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lip 2016 15:36
Egis Poland z projektem rozbudowy centrum handlowego w Białymstoku
fot. materiały inwestora

Rozpoczyna się rozbudowa CH Auchan w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Egis Poland.

REKLAMA

Dzięki prowadzonym pracom galeria zyska ponad 5,8 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej, a liczba butików i lokali usługowych do ponad 60. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Instal Białystok. Otwarcie dobudowywanej części inwestor zaplanował na pierwszą połowę 2017 roku.

Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku i cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów, dlatego jej zarządca firma Immochan podjęła decyzję o rozbudowie obiektu. Prace budowlane obejmą zachodnią część galerii handlowej i będą prowadzone w kierunku ulicy Hetmańskiej. W ich wyniku powierzchnia najmu GLA galerii zwiększy się do ponad 25 tys. mkw., a liczba lokali handlowych wzrośnie do ponad 60. W dobudowywanej części powstaną również przestronne pasaże oraz wygodna przestrzeń wypoczynkowa dla klientów.

Dobudowana część galerii handlowej zostanie spójnie połączona z dotychczasową bryłą budynku, znajdzie się w niej również dodatkowe wejście dla klientów. Dodatkowo parking zostanie powiększony o dwieście pięćdziesiąt miejsc. Autorem projektu rozbudowy białostockiej galerii handlowej Auchan jest  pracownia architektoniczna Egis Poland.

W wyniku rozbudowy w galerii powstanie kilkanaście nowych lokali handlowych. Dwa największe lokale w rozbudowywanej galerii handlowej Auchan zajmą marka odzieżowa H&M oraz megasklep z zabawkami Toys’R’Us. Trzeci co do wielkości lokal w dobudowanej części zajmie sklep sportowy Martes Sport.

Otwarcie nowej części Centrum Handlowego Auchan Hetmańska zaplanowane jest na pierwszą połowę 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY