REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ekologicznie i nowocześnie - tak się zmieni Aura Centrum według projeku Vsf-creative

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 maj 2016 11:39
Ekologicznie i nowocześnie - tak się zmieni Aura Centrum według projeku Vsf-creative
fot. materiały prasowe

Główne atrium olsztyńskiego Centrum Handlowego Aura Centrum przejdzie przebudowę, której celem będzie wydzielenie strefy gastronomicznej. Nowy food court został zaprojektowany przez zespół kierowany przez Paula Ayre z Vsf-creative - pracowni architektonicznej specjalizującej się w projektach dla potrzeb handlu.

REKLAMA

Jesienią br. oferta Centrum Handlowego Aura Centrum w Olsztynie poszerzy się o pięć nowych restauracji, które będą zlokalizowane w nowoutworzonej strefie food court. Projekt rekonfiguracji parteru centrum właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Trwa przetarg na generalnego wykonawcę. Prace modernizacyjne będą trwały od czerwca, do końca października br.

- Poszerzenie oferty gastronomicznej to projekt, do którego przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu. Jest to jednocześnie ostatni element długofalowego planu rewitalizacji Aury, który rozpoczęliśmy w 2013 roku przystępując do przeprowadzonych z sukcesem procesów modernizacji, rekomercjalizacji i rebrandingu centrum. Nowoczesna i specjalnie wydzielona strefa gastronomiczna podniesie wartość Aury zarówno w oczach klientów, jak i najemców – mówi Stuart Lang, dyrektor w Balmain Asset Management.

Nowa część restauracyjna Aury została zaprojektowana z myślą o skomponowaniu przyjaznej
i kameralnej przestrzeni tworzącej serce głównego atrium galerii. Stylistyka projektu opiera się na wykorzystaniu ekologicznych materiałów wykończeniowych i ciepłych kolorów ziemi, które będą korespondować z nowoczesnym, jasnym wnętrzem Aury tworząc przytulne otoczenie do odpoczynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY