REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ekologiczny Focus w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 lip 2014 10:24
Ekologiczny Focus w Warszawie
Biurowiec Focus z certyfikatem BREEAM In Use, projekt: APA Kuryłowicz & Associates
Ekologiczny Focus w Warszawie
Ekologiczny Focus w Warszawie

Budynek biurowy Focus w Warszawie uzyskał certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą. Zielony certyfikat jest potwierdzeniem wysokiego standardu nieruchomości, zastosowanych w nim nowoczesnych technologii oraz jakości zarządzania.

REKLAMA

Energooszczędne rozwiązania i proekologiczne inicjatywy podejmowane przez właściciela budynku mają na celu zapewnienie jak najwyższego komfortu najemcom.

W procesie certyfikacji właściciela obiektu wspierał zarządca nieruchomości, międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

- Już w momencie oddania do użytku budynek mógł się pochwalić nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i ekologicznymi. Po dokonaniu niezbędnych modyfikacji, zgodnie z wytycznymi jednostki certyfikującej, Focus dołączył do grona obiektów zielonych – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Focus to nowoczesny biurowiec klasy A, posiadający 12 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne przeznaczone na parking. Budynek oferuje 34 000 mkw. powierzchni biurowej i składa się z czterech całkowicie niezależnych i samowystarczalnych części połączonych przestronnym atrium. Focus położony jest przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie, przy Trasie Łazienkowskiej w okolicach parku Pola Mokotowskie. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta dzięki świetnemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej: licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra.

Focus został zaprojektowany przez architektów z warszawskiej pracowni APA Kuryłowicz & Associates.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY