REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Elegancja i szwajcarska precyzja. Nowy biurowiec spod kreski Studia Architektury Kontur

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 30 sie 2017 14:56
Elegancja i szwajcarska precyzja. Nowy biurowiec spod kreski Studia Architektury Kontur
mat.pras.

Połączenie klasycznej elegancji i wielkowymiarowych przeszkleń stanie się wizytówką nowej siedziby firmy SeaKing. Projekt biurowca powstał na deskach Studia Architektury „Kontur”, a jego realizacją zajmie się STRABAG.

REKLAMA

Umowa pomiędzy firmami SeaKing, międzynarodowym projektantem i dostawcą systemów cateringowych przeznaczonych dla statków wycieczkowych, a STRABAG, która wygrała przetarg na budowę nowej siedziby producenta i dostawcy systemów cateringowych w Czarnkowie, została podpisana 17 sierpnia br. Generalny wykonawca przygotowuje się właśnie do przejęcia placu budowy. Realizacja wystartuje w połowie września i zgodnie z kontraktem potrwa do 25 marca br. Jej koszt to 6,3 mln zł netto.

Inwestycja polegać będzie na rozebraniu istniejącego budynku i postawieniu nowego, dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o całkowitej powierzchni 1242 mkw. W budynku powstaną wykończone „pod klucz” pomieszczenia biurowe, socjalne i sale konferencyjne. Przebudowana zostanie również sieć elektryczna i wodociągowo-kanalizacyjna.

Zaprojektowany przez Studio Architektury Kontur budynek biurowy stanowi połączenie klasycznej elegancji i wielkowymiarowych przeszkleń z wygodą użytkowania. Biurowiec zostanie zintegrowany łącznikiem z istniejącą halą produkcyjną w celu usprawnienia komunikacji między obiektami.

Główna siedziba firmy SeaKing mieści się w Szwajcarii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Realizowane przez STRABAG nowe biuro w systemie „pod klucz" wpłynie na komfort pracy pracowników, a tym samym poprawi jej jakość i wydajność.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY