REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Enterprise Park według koncepcji DDJM rośnie w Krakowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 paź 2015 13:44
Enterprise Park według koncepcji DDJM rośnie w Krakowie
Enterprise Park w Krakowie
Enterprise Park według koncepcji DDJM rośnie w Krakowie
Enterprise Park według koncepcji DDJM rośnie w Krakowie

Rozpoczęła się budowa czwartego etapu kompleksu Enterprise Park w Krakowie. Na działce prowadzone są już prace ziemne, które potrwają do końca bieżącego roku. Projekt architektoniczny opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne.

REKLAMA

IV etap projektu obejmuje budynki E i F o łącznej powierzchni najmu ponad 26 tys. mkw. Ten największy w ramach inwestycji etap poszerzy ofertę o blisko 75 proc., do 60 tys. mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców i ich gości będzie również w sumie 1370 miejsc parkingowych. Nowe budynki E (15,5 tys. mkw.) oraz F (10,9 tys. mkw.), tak jak wcześniejsze fazy kompleksu, spełniać będą restrykcyjne standardy ekologiczne oraz zostaną poddane certyfikacji środowiskowej w systemie BREEAM.

Kompleks Enterprise Park składa się obecnie z trzech w pełni wynajętych biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu 29,5 tys. mkw. W IV kwartale 2015 roku do użytku oddany zostanie kolejny obiekt tej samej klasy o powierzchni 5,9 tys. mkw. Wśród najemców kompleksu znajdują się takie firmy jak Cisco i Delphi. Zakończenie budowy IV etapu Enterprise Park planowane jest na 2017 rok. Projekt architektoniczny opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo.

Od maja br. na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością funduszu EPISO 3, zarządzanego przez Tristan Capital Partners oraz Avestus Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY