REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Equal Business Park z wyróżnieniem Property Design Awards 2018

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 lut 2018 13:41
Equal Business Park z wyróżnieniem Property Design Awards 2018
fot. materiały prasowe

Ukończony w lipcu 2017 roku Equal Business Park B został doceniony przez Jury w czasie Property Design Awards 2018 w Katowicach. To kolejne wyróżnienie dla krakowskiego biurowca.

REKLAMA

Equal Business Park to krakowski kompleks biurowy, który tworzą trzy budynki. Pierwszy z nich jest już w całości skomercjalizowany. W budynku B, który zdobywa wyróżnienia w konkursach, pozostało niecałe 10 proc. wolnej powierzchni. Ostatni biurowiec zostanie oddany do użytkowania w lipcu 2018 roku.

Property Design Awards to konkurs, który za cel postawił sobie nagrodzenie najlepszych projektów komercyjnych, ukończonych do końca 2017 roku. Wyróżnienie w kategorii Bryła: Biurowiec, to kolejna nagroda, którą zdobył budynek B. Pierwszy raz obiekt został doceniony pod koniec ubiegłego roku, przez Miasto Kraków oraz Eurobuild Conferences w plebiscycie Atut Krakowa. Wtedy otrzymał tytuł Najlepszego obiektu biurowego oraz Grand Prix.

- Takie nagrody niezwykle cieszą. Szczególnie, że jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. To dopiero drugi budynek, który ukończyliśmy a już dostał dwa wyróżnienia i nagrodę główną. Liczymy na więcej! Szczególnie, że mamy się czym pochwalić także w Warszawie i Wrocławiu. - mówi Piotr Jasiński, architekt, dyrektor Działu Projektowania, który odbierał nagrodę.

- Equal Business Park to wyjątkowa biurowa lokalizacja na mapie Krakowa. Od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Cieszymy się, że jako agent wyłączny możemy promować jej potencjał na krakowskim rynku nieruchomości. Kolejne wyróżnienie biurowca tylko to potwierdza. – dodaje Monika Sułdecka-Karaś, dyrektor regionalna i partner, Knight Frank.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY