REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Erbud kontynuuje prace przy Centrum Praskim Koneser

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 gru 2017 16:16
Erbud kontynuuje prace przy Centrum Praskim Koneser
fot. mat. pras.

Spółka Erbud podpisała aneksy do dwóch umów z BBI Development dotyczących robót budowlanych przy Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Zgodnie z kontraktami, Erbud odpowiada za generalne wykonawstwo łącznie czterech budynków kompleksu handlowo-usługowego oraz towarzyszącej im infrastruktury.

REKLAMA

Aneksy do umów z BBI Development S.A. wynikają z konieczności wykonania dodatkowych prac przy równoczesnym uwzględnieniu kosztów związanych z przesunięciem terminu ukończenia budowy.

Pierwsza umowa, z października 2015 roku, dotyczyła wykonania przez ERBUD S.A. trzypoziomowego parkingu podziemnego dla kompleksu Centrum Praskiego Koneser oraz budynku J (który jest dziś siedzibą Campus Warsaw – inkubatora start-upów sygnowanego przez Google). Zakończenie realizacji tej części kontraktu planowane jest na 31 lipca 2018 r.

Z kolei przedmiotem drugiego kontraktu, z grudnia 2016 roku, było generalne wykonawstwo budynków usługowo-hotelowo-biurowych: B, C i D. Ten projekt ma zostać zrealizowany do 31 sierpnia 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY