REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

ETC Swarzędz w nowej odsłonie. Modernizacja centrum na finiszu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lip 2017 10:46
ETC Swarzędz w nowej odsłonie. Modernizacja centrum na finiszu
fot. ETC Swarzędz

W ETC Swarzędz, najstarszym centrum handlowym w Wielkopolsce, trwa gruntowna modernizacja. Prace na terenie centrum weszły w finalny etap, a zwieńczy je uroczyste otwarcie obiektu po modernizacji, planowane na 7 października b.r.

REKLAMA

Modernizacja ETC Swarzędz weszła w finalny etap. Trwa aranżacja wnętrz oraz lokali należących do najemców. Równolegle działa miasteczko handlowe oraz sklepy tymczasowe, w których najemcy nieprzerwanie prowadzą działalność. Projekt powstał we współpracy Capital Park oraz ARS Retail Group.

- W chwili obecnej koncentrujemy się na pracach wewnątrz budynku. Pierwszym najemcom zostały przekazane lokale i rozpoczęto ich aranżację. Wraz z generalnym wykonawcą pracujemy aktualnie nad wykonaniem części wspólnych, które sprawią, że ETC Swarzędz stanie się miejscem nie tylko zakupów, ale także spotkań i spędzania czasu wolnego – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park. – Nasi klienci już jesienią  będą mogli przejść się zupełnie nowymi, przestronnymi pasażami, odpocząć w miejscach relaksu, przyjść z dziećmi do dedykowanej im strefy czy zjeść posiłek w zupełnie nowej, komfortowej strefie gastronomicznej – dodaje.

W zmodernizowanym ETC Swarzędz na powierzchni 20 tys. mkw. znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych. W ETC Swarzędz po modernizacji powstanie także silny sektor usługowy – klienci będą mogli skorzystać m.in. z salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, pralni czy klubu fitness. Stworzona zostanie także ciekawa i  komfortowa strefa foodcourt. Łączna powierzchnia lokali gastronomicznych w ETC Swarzędz to blisko 1150 mkw., a sektor ten reprezentują m.in. restauracje KFC, Olimp czy Don Lucci, lodziarnia Zielona Budka, cukiernia i piekarnia Piskorskioraz wiele innych. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi markami, które są zainteresowane wynajmem lokalu w rozbudowanym ETC Swarzędz. Proces komercjalizacji centrum prowadzi grupa BOIG.

Za modernizację centrum odpowiada spółka joint venture, utworzona przez Grupę Capital Park oraz Akron Group. Generalnym wykonawcą prac jest firma Doraco. Zakończenie prac i uroczyste otwarcie ETC po przebudowie zaplanowane jest już na 7 października br.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY