REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 gru 2014 09:04
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie
fot. Focus Mall Zielona Góra
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie
Focus Mall Zielona Góra w świątecznej odsłonie

Galeria Focus Mall Zielona Góra, śladem innych galerii handlowych w wielu miastach, rozbłysła świątecznymi ozdobami. W centrum bożonarodzeniowy nastrój tworzą: choinki, renifery, świetlne kurtyny, niezliczona liczba bombek i lampek.

REKLAMA

Lśniące dekoracje świąteczne to jedna z największych atrakcji dla dzieci i dorosłych. A także znak rozpoznawczy miejsca, w którym zostały zamontowane. 

 - W naszej galerii bożonarodzeniowy nastrój tworzą: choinki, renifery, świetlne kurtyny, niezliczona liczba bombek i lampek. Ozdoby mają ciepłą kolorystykę utrzymaną w odcieniach złota, rozbłyskują złote i błękitno-fioletowe światełka. Całość ma bajkowy, świąteczny charakter i przywodzi na myśl rozświetlone gwiazdami niebo lub skrzący się w świetle śnieg – mówi Marta Radziwoń, dyrektor galerii Focus Mall Zielona Góra.

Na terenie galerii rozmieszczone zostało aż 20 choinek. Na zewnątrz przy wejściu od strony ulicy Wrocławskiej stanęła największa z nich – blisko 9 metrowa wspaniale udekorowaną szerokimi łańcuchami oraz lampkami.

Wewnątrz w świetlikach uwagę klientów przyciąga 11 lśniących reniferów. W przeszklonym holu, przy wejściu od strony parkingu, gości wita najbardziej okazały z nich – figura ma wysokość 5,5 m oraz szerokość 3,6 m. Obok reniferów zwisają piękne kompozycje złożone z bombek i kul świetlnych.

 W rotundzie (przy strefie foodcourt) pod sufitem została podwieszona artystyczna, stylizowana choinka. Składa się ona z asymetrycznych ringów i złotych bombek.

Na zewnątrz budynku zainstalowane zostało wiele kurtyn świetlnych i łańcuchów, które spływają po elewacji. Nie brak ich także wewnątrz, gdzie spływają z: filarów i windy panoramicznej a także oplatają poręcze i balustrady.

Ozdoby w Focus Mall Zielona Góra lśnią, migają, błyszczą. Jak przystało na dekoracje z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Focus Mall Zielona Góra zbudowany jest w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29, 1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych.

Jednym z najważniejszych cech centrum jest muzeum miejsca, w którym prezentowana jest historia zakładów Polska Wełna. Obiekt został oddany do użytku 17 września 2008 roku.  Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku i Zielonej Górze należą do Aviva Investors.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY