REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Food Court w Galerii Krakowskiej przeszedł zmiany

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 gru 2014 16:30
Food Court w Galerii Krakowskiej przeszedł zmiany
Galeria Krakowska, nowy food court

Nowoczesne lampy, designerskie krzesła i kolorowe stoliki – to główne elementy wyposażenia odświeżonej strefy restauracyjnej Galerii Krakowskiej.

REKLAMA

Nowa aranżacja food courtu pozwoliła stworzyć miejsce, gdzie ponad pół tysiąca gości może wygodnie zjeść lunch, porozmawiać lub odpocząć podczas zakupów. 

Ponad 1 tys. mkw. przestrzeni restauracyjnej znajdującej się na poziomie +1 Galerii Krakowskiej zostało odświeżone z myślą o klientach Galerii. Założeniem projektu nowej odsłony food courtu było zaoferowanie gościom nowoczesnego miejsca, w którym można zjeść, napić się kawy i spotkać ze znajomymi. Strefa restauracyjna zyskała większą przestrzeń i większą liczbę miejsc dla klientów (liczba miejsc siedzących wzrosła z 460 do 580).

Nowy wystrój utrzymany jest w kolorach nawiązujących do pawiego pióra – fioletowym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. W części gastronomicznej pojawiło się prawie pół tysiąca nowoczesnych lamp, ponad dwieście kolorowych stolików oraz niemal sześćset designerskich miejsc siedzących. Dzięki zmianom udało się stworzyć miejsce, gdzie można wygodnie zjeść posiłek lub odpocząć podczas zakupów.

Pomimo remontu, food court cały czas był dostępny dla odwiedzających Galerię. Prace odbywały się głównie w nocy, poszczególnymi etapami nie zakłócając w ten sposób komfortu klientów podczas zakupów. 

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się najpopularniejszym obiektem handlowym w całej Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY