REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Food court w Tarasach Zamkowych z myślą o klientach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 gru 2015 12:37
Food court w Tarasach Zamkowych z myślą o klientach
fot. Food court w Tarasach Zamkowych

W Tarasach Zamkowych przestrzeń restauracyjna została podzielona na strefy i tak zaprojektowana, aby każdy mógł szybko znaleźć swój ulubiony lokal. Za projekt obiektu odpowiada pracownia Stelmach i Partnerzy.

REKLAMA

W Tarasach Zamkowych  po jednej stronie znajdziemy oferty fast foodów, po przeciwnej restauracje samoobsługowe, a wychodząc, trafimy na kawiarnie i cukiernie, tak aby lunch uzupełnić deserem lub „małą czarną”. Dodatkowo stoliki zostały rozplanowane w taki sposób, aby w każdej sytuacji znaleźć jak najlepsze miejsce dla siebie i osób nam towarzyszących. Gdy jesteśmy w dużej grupie przyjaciół, spokojnie wszyscy zmieszczą się w przestronnych lożach i przy dużych stołach, przy których może usiąść nawet 20 osób. Zakupy z rodziną? W food courcie czekają specjalne strefy, w których wygodnie, w towarzystwie dzieci, zjemy posiłek. Sprawunki we dwoje? Każda para bez problemu znajdzie niewielki, dwuosobowy stolik. Natomiast ten, kto w pojedynkę wybrał się do Tarasów Zamkowych, może skorzystać z wysokich barowych stołków ustawionych przy wygodnym blacie.

Z ostatnich badań ankietowych przeprowadzonych w Tarasach Zamkowych wynika, że dobrze zorganizowany food court w galerii handlowej to taki, który zaspokoi nie tylko różne kulinarne upodobania, ale i będzie oferował alternatywy zarówno tym, którzy chcę zjeść szybko, przerywając na chwile zakupy, jak i tym, którzy wolą porozmawiać z kelnerem, pocelebrować posiłek i – zamiast fast foodu - zjeść regularny obiad, najchętniej z przystawką i deserem.

Popularność stref restauracyjnych w galeriach handlowych wiąże się z modą na jedzenie poza domem. Food court w Tarasach Zamkowych wypełnia się w czasie lunchu nie tylko klientami centrum, ale i pracownikami pobliskich firm, studentami, spacerowiczami czy rodzinami. Staje się też miejscem szybkich spotkań biznesowych i handlowych. Aż 41 proc. ankietowanych przyznaje, że zdarza im się przyjść do galerii handlowej tylko po to, aby skorzystać z oferty gastronomicznej, a food court przyciąga swoim charakterem: zróżnicowaną ofertą, korzystnymi cenami i szybką obsługą. Wybór menu i forma posiłku zależy wyłącznie od naszego nastroju i kulinarnych preferencji – tutaj, pod jednym dachem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY