REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Food court według Forbis Group w Plac Unii City Shopping

  • Autor: Portal Spożywczy
  • 24 sty 2014 13:23

Kierunek w jakim zmierzają przestrzenie gastronomiczne w centrach handlowych został jasno wytyczony - ma być nie tylko szybko i praktycznie, ale także elegancko i stylowo. Zadania stworzenia takiego miejsca podjęli się architekci z Forbis Group, którzy zaprojektowali nowoczesny food court.

REKLAMA

Żywa roślinność, najwyższej klasy materiały wykończeniowe, stylowe połączenia kolorów i kontrasty - brzmi jak opis wnętrza modnej restauracji?Niekoniecznie. Tak wygląda food court w centrum handlowym Plac Unii City Shopping. Strefa gastronomiczna mieści się na najniższym poziomie galerii. 

Część handlowa centrum jest utrzymana w stonowanych barwach z licznymi elementami szklanymi, dlatego food court przełamał tę konwencję dzięki odrobinie koloru i żywej roślinności. Połączenie bieli jako bazy z kolorami amarantowym i zielonym to aranżacja nadająca wnętrzu stylowego charakteru i przyjemnej atmosfery sprzyjającej spożywaniu posiłku. Wnętrze centrum nawiązuje swym projektem do ulic handlowych, jednocześnie zachowując eleganckie i nowoczesne oblicze.

- Naszym zamiarem było podtrzymanie miejskiego charakteru obiektu. Food court zaś, miał pełnić rolę zielonego skweru, miejsca, w którym można zjeść i odpocząć - mówią architekci z Forbis Group.

Forbis Group oferuje projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych i innych, a także prace budowlane oraz kompleksową aranżację ekspozycji odzieży, butów lub innego rodzaju produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów z odzieżą, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY