REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Aviator projektu SooN architekci z pozwoleniem na budowę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 gru 2014 14:11
Galeria Aviator projektu SooN architekci z pozwoleniem na budowę
fot. Galeria Aviator
Galeria Aviator projektu SooN architekci z pozwoleniem na budowę
Galeria Aviator projektu SooN architekci z pozwoleniem na budowę

Jest ostateczne pozwolenie na budowę Galerii Aviator w Mielcu. Projekt architektoniczny centrum handlowego wykonała pracownia SooN Architekci.

REKLAMA

Rank Progress SA przygotowuje się do realizacji Galerii Aviator, największego centrum handlowo-rozrywkowego w Mielcu i regionie. Deweloper posiada już ostateczne pozwolenie na budowę obiektu.

Inwestycja będzie zlokalizowana w Mielcu przy zbiegu ulic Wolności i Powstańców Warszawy. Projekt zakłada realizację jednopiętrowego obiektu o blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 26 tys. mkw. powierzchni najmu oraz parkingu na 1100 miejsc. W centrum powstanie również pierwszy w regionie multipleks kinowy.

Przeczytaj więcej o projekcie architektonicznym pracowni SooN Architekci

 – Obecnie prowadzimy procedurę wyboru generalnego wykonawcy. Po podpisaniu umowy będziemy mogli przedstawić harmonogram inwestycji i rozpocząć prace na terenie budowy – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Jednocześnie trwają prace związane z przebudową istniejących linii wysokiego napięcia, które kolidują z projektem centrum handlowego. - Następnym etapem będzie przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej SN na kablową oraz prace ziemne, których wykonanie będzie należeć już do generalnego wykonawcy – dodaje.

Galeria Aviator będzie liczyć blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 26 tys. mkw. powierzchni najmu. W kompleksie znajdą się m.in.: butiki odzieżowe i obuwnicze największych sieciowych marek, liczne punkty handlowe i usługowe, strefa Food Court, hipermarket typu Dom
i Ogród, supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz wygodny parking na 1100 miejsc. Powstanie tam również pierwszy w regionie multipleks kinowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY