REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Emka odsłoniła nowe oblicze od VSF Creative

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 maj 2017 16:30
Galeria Emka odsłoniła nowe oblicze od VSF Creative
fot. mat. prasowe

Galeria Emka w Koszalinie została otwarta po przebudowie. Koncepcję powierzchni wspólnych i wyglądu Emki po przebudowie zaprojektowała pracownia VSF Creative.

REKLAMA

20 maja  br. miało miejsce otwarcie Galerii Emka w Koszalinie, należącej do London & Cambridge Properties Ltd (LCP), jednej z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości w Europie. Efekt przebudowy i komercjalizacji obiektu okazał się sukcesem inwestora, a wielka inauguracja przyciągnęła do galerii prawie 30 tys. koszalinian.

Wśród koszalinian, którzy przyszli w sobotę na zakupy, najwięcej emocji wzbudziło otwarcie pierwszego piętra Galerii, które przez ostatnie kilka miesięcy było całkowicie zamknięte dla klientów. Największym zainteresowaniem cieszyły się nowe salony: Grey Wolf, Giacomo Conti, Carry, Top Secret, Martes Sport, Genetic, CCC oraz Deichmann, Pepco, a także otwarty niedawno dwupoziomowy H&M i całkowicie odmieniony sklep RTV Euro AGD.

Tłumy oblegały również nową strefę restauracyjną, chwaląc oryginalną aranżację przestrzeni spod kreski VSF Creative. Największym hitem wystroju okazały się wiklinowe kosze plażowe, które ustawiono w charakterze foteli oraz klimatyczny neon z hasłem food courtu ,,Food on the beach”.

– Widać, że odmieniona Emka podoba się mieszkańcom Koszalina. Przez ostatnie dwanaście miesięcy ciężko pracowaliśmy na to, aby modernizacja Galerii spełniła oczekiwania naszych klientów, ale było warto. Mam nadzieję, że to będzie ich ulubione miejsce w Koszalinie - mówił Jacek Sikorski, dyrektor Galerii Emka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY