REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Hosso według projektu RDZ Architekten jeszcze w tym roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sie 2014 10:16
Galeria Hosso według projektu RDZ Architekten jeszcze w tym roku
Galeria Hosso, fot. materiały inwestora

Dwupoziomowa galeria handlowa Hosso w Białogardzie znajduje się przy placu Wolności, u zbiegu ulic Matejki, Reymonta, Staromiejskiej i Najświętszej Marii Panny. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna RDZ Architekten.

REKLAMA

Trwają prace budowlane na terenie galerii handlowej Hosso w Białogardzie według projektu RDZ Architekten. Obiekt jest już w stanie surowym - otwartym. Brakuje jeszcze okien, drzwi, nie ma pomalowanej elewacji, ale cała bryła jest już gotowa. Obiekt handlowy powinien zostać otwarty jeszcze w tym roku. 

Obecnie trwa komercjalizacja obiektu. Najemcami są już firmy z branży odzieżowej oraz znana firma branży obuwniczej. Będzie działał plac zabaw, sklep sportowy, są już także wynajęte powierzchnie pod punkty usługowe, zarezerwowane powierzchnie mają też salony operatorów telefonii komórkowej. Firma szuka w tej chwili dzierżawców branży gastronomicznej.

Galeria w Białogardzie będzie piątą należącą do Hosso. Szczeciński deweloper posiada galerie: w Koszalinie, Kołobrzegu, Szczecinku oraz w Gryficach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY