REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Królewska oficjalnie otwarta. To projekt MWM Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 gru 2016 11:08
fot. materiały prasowe Galeria Królewska

Oficjalnie otwarto Galerię Królewską – największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Sandomierzu. FB Antczak odpowiadało za kompleksową realizację obiektu zgodnie z projektem przygotowanym przez biuro MWM Architekci z Rzeszowa.

REKLAMA

Galeria Królewska to ponad 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, 20 butików, sklepów i punktów usługowych.  Prace na placu budowy rozpoczęły się w drugim kwartale 2015 roku. Przy realizacji zwrócono szczególną uwagę na maksymalizację komfortu przyszłych użytkowników obiektu – zarówno klientów, jak również pracowników. Na dachu budynku zagospodarowano parki udostępniający 200 miejsc parkingowych. Dodatkowo w obiekcie i jego najbliższej okolicy udostępniono m.in. pokój dla rodzica z dzieckiem, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, bezpłatne stojaki na rowery oraz zewnętrzną strefę rekreacji z placem zabaw dla dzieci.

FB Antczak odpowiadało za kompleksową realizację obiektu zgodnie z projektem przygotowanym przez biuro MWM Architekci z Rzeszowa. Zarządzanie obiektem powierzono firmie Cushman & Wakefield, a za komercjalizację odpowiedzialna była firma Adept Investment.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY