REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Legionowo zaplanowana przez Bose International

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 mar 2014 12:54
Galeria Legionowo zaplanowana przez Bose International
Galeria Legionowo wg projektu Bose International

Galeria Legionowo powstaje w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Mrugacza i Piłsudskiego. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane na drugiej kondygnacji.

REKLAMA

Galeria Legionowo będzie miała 10 500 mkw. powierzchni najmu. Na dwóch poziomach znajdzie się 45 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców znajdą się operator spożywczy Piotr i Paweł, drogeria Hebe, kolejne umowy z kluczowymi najemcami są w trakcie negocjacji.

Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 350 miejsc, z czego ok. 250 będzie znajdować się na parkingu podziemnym.

Otwarcie Galerii Legionowo planowane jest na I kwartał 2015 r. Inwestorem jest Jerzy Petz, który zlecił przygotowanie koncepcji architektonicznej firmie Bose International znanej m.in. z projektów Silesia, Bonarka i Korona Kielce.

Galeria Legionowo to jedyny tego typu obiekt w 54-tysięcznym mieście, położonym w 110-tysięcznym powiecie. Daje to ponad 160 tys. osób z siłą nabywczą równą 120 proc. średniej krajowej, mieszkających w strefie oddziaływania Galerii.

Komercjalizacją Galerii Legionowo zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY