REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Libero projektu MOFO Architekci ma już wykonawcę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 wrz 2016 11:37
Galeria Libero projektu MOFO Architekci ma już wykonawcę
fot. Echo Investment

To spółka Erbud została wykonawcą stanu surowego Galerii Libero realizowanej przez Echo Investment w południowej części Katowic. Za projekt odpowiada pracownia MOFO Architekci.

REKLAMA

- Realizacja naszej inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy prace porządkowe oraz rozbiórki, a jeszcze we wrześniu Erbud rozpocznie prace budowlane – mówi Mariusz Szatański, project manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment. 

Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację  i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kinowy multipleks, korty do squasha, badmintona, klub fitness i klub bilardowy – Libero to jede miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Autorem projektu jest pracownia MOFO Architekci. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY