REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Młociny - oto projekt od Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 maj 2016 16:34
Galeria Młociny - oto projekt od Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor
Galeria Młociny
Galeria Młociny - oto projekt od Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor
Galeria Młociny - oto projekt od Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor

Galeria Młociny zostanie wybudowana na 5-hektarowej działce w dzielnicy Bielany. Projekt architektoniczny powstał w pracowniach Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Będzie to jeden z najatrakcyjniejszych wizualnie punktów północnej Warszawy - zapowiada inwestor.

REKLAMA

Rozpoczyna się budowa Galerii Młociny, nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego. Obiekt powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra.

Raven, spółka celowa Master Management Group jest obecnie na etapie wyboru generalnego wykonawcy inwestycji. Master Management Group pełni rolę dewelopera i agenta odpowiadającego za wynajem obiektu. Projekt ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie Galerii Młociny jest planowane na drugą połowę 2018 r.

Na planowanych 220 tys. mkw. powierzchni całkowitej klienci znajdą około 220 sklepów, 9-ekranowe kino, klub fitness, kilkanaście restauracji i kawiarni oraz Delikatesy Alma. Kierowcy będą mogli skorzystać z ponad 2 tys. miejsc parkingowych.

Galerię Młociny wyróżnia projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach architektonicznych – Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Projekt Galerii Młociny jest także zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdza certyfikat BREEAM. Dwupiętrowy kompleks z czterema kondygnacjami handlowo-usługowymi został zaprojektowany tak, aby korzystać z walorów lokalizacji, w której będzie wybudowany. Dlatego w ramach inwestycji powstanie ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna z widokiem na Las Młociński. Latem będzie to strefa relaksu z ogródkami restauracyjnymi i infrastrukturą zachęcającą do uprawiania sportu (boiska, ścieżki do biegania), a zimą miejsce na pierwsze w Warszawie lodowisko na dachu. Wnętrze Galerii Młociny będzie urzekać przestronnością i ponadczasową elegancją, a jednocześnie zapewniać najemcom doskonałą ekspozycję ich oferty.

Więcej o najemcach Galerii Młociny na Propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY