REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Mokotów stawia na gastronomię

  • Autor: propertydesign.pl
  • 28 lut 2014 14:48
Galeria Mokotów stawia na gastronomię
Galeria Mokotów stawia na gastronomię
Galeria Mokotów stawia na gastronomię

Galeria Mokotów przebudowuje część restauracyjną i stawia na lifestyle. Z obserwacji władz obiektu wynika, że obecne trendy we wnętrzach galerii handlowych to większa przestrzeń do spotkań, duża strefa relaksu, więcej restauracji i kawiarni. W centralnym punkcie strefy gastronomicznej ma stanąć fortepian, będzie też muzyka na żywo.

REKLAMA

Połączenie handlu z relaksem i przyjemnym spędzaniem czasu - tak można okreslić kierunek w jakim zmierza Galeria Mokotów. Powiększona strefa gastronomiczna ma sprzyjać spotkaniom, relaksowi i przesiadywaniu w restauracjach i kawiarniach. Więcej najemców w tej strefie ma też zwiększyć zainteresowanie wśród wielu ludzi pracujących w okolicznych biurowcach. Galeria Mokotów zlokalizowana jest bowiem w zagłębiu biurowym Warszawy.

Jak zapowiedział Paweł Klimczak, dyrektor Galerii Mokotów, w strefie food court będzie więcej światła dziennego, stanie tam też fortepian na specjalnym podwyższeniu, tak, aby umilać czas klientom galerii muzyką na żywo.

Zdaniem dyrektora Galerii Mokotów, podnoszenie standardu centrum handlowego jest bardzo istotne. - Współczesny klient jest bardzo czuły na punkcie czystości i estetyki, oczekuje wyszukanej, nowoczesnej i niestandardowej architektury. W rokrocznie przeprowadzanych badaniach widzimy jak zwiększa się procent respondentów, którzy przy wyborze centrum kierują się czynnikami poza zakupowymi. Są to m.in.: estetyka i architektura wnętrz, jakość świadczonych usług i oferta usług dodatkowych, często powiązanych z programem lojalnościowym - mówi Paweł Klimczak.

Galeria Mokotów została otwarta w 2000 roku. Oferuje 260 sklepów. Wśród najemców gastronomicznych są takie sieci jak: Subway, KFC, Salad Story, Chłopskie Jadło, Vapiano, Starbucks czy Empik Cafe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY