REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Olimpia w nowej odsłonie

  • Autor: propertydesign.pl
  • 17 kwi 2014 10:45
Galeria Olimpia w nowej odsłonie
Galeria Olimpia, fot. Echo Investment

Spółka Echo Investment jeszcze w tym roku przebuduje część Galerii Olimpia, w której znajdzie się centrum wyposażenia i dekoracji wnętrz. W największym centrum handlowo-rozrywkowym w Bełchatowie wkrótce pojawią się też nowe sklepy.

REKLAMA

Zmiany dotyczą dawnego CH Echo, które w wyniku rewitalizacji zamieni się w retail park specjalizujący się w ofercie wyposażenia i dekoracji wnętrz. Zaplanowano renowację lokali, elewacji oraz dodatkowe wejścia do budynku. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę.

- Chcemy w ten sposób dostosować tę część kompleksu do oczekiwań lokalnego rynku. Przeprowadzone analizy, wsparte rosnącą frekwencją w Galerii Olimpia i dobrymi obrotami notowanymi przez najemców, utwierdzają nas w przekonaniu, że oferta wnętrzarska spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Prowadzimy zaawansowane rozmowy m.in. z sieciami Komfort i JYSK. W wyniki rewitalizacji Galeria Olimpia będzie dysponować pełną ofertą modową, rozrywkową i wyposażenia wnętrz - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

W działającej od 2012 roku Galerii Olimpia, w ostatnim czasie otwarto nowe sklepy m.in. Toxic Jeans, Wójcik. Wkrótce dołączą do nich kolejne – m.in. Artimex, Euro Apteka. Finalizowane są również umowy z Empik i Pepco.

Galeria Olimpia zlokalizowana jest przy ul. Kolejowej 6. Wraz z sąsiadującym CH Echo tworzy funkcjonalnie powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 32 900 mkw. Znajdują się w nim dwa hipermarkety spożywcze: Tesco i Carrefour oraz market budowlany Nomi. Generalnym wykonawcą obiektu była firma Polimex-Mostostal SA. Projekt powstał w pracowni MOFO Architekci. Obiekt został otwarty w listopadzie 2012 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY