REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Północna ma nie tylko wyznaczać nowe trendy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 sty 2017 10:12
Galeria Północna ma nie tylko wyznaczać nowe trendy
Galeria Północna, fot. materiały prasowe

To pierwszy tego typu obiekt w północnej części Warszawy. Od początku jego realizacji zależało nam, by nie tylko wyznaczał rynkowe trendy, ale także spełniał wymagania lokalnej społeczności i wpisywał się w zielony charakter okolicy - podkreśla Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

REKLAMA

Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej, zauważa, że centrum będzie integralną częścią tej okolicy i ma stymulować jej rozwój. - Chcieliśmy zaprojektować obiekt prosty, czytelny a jednocześnie z charakterem i ciekawy w formie. Realizując budowę w systemie certyfikacji Leed zadbaliśmy także o to, by nie wpływał negatywnie na ekosystem okolicy - podkreśla.

Dyrektor Galerii Północnej cieszy szczególnie otwartość tego projektu. - Będzie to obiekt użyteczności publicznej w pełnym znaczeniu tego słowa. Taki, który będzie służył mieszkańcom i będzie przez nich chętnie odwiedzany. By to osiągnąć stworzyliśmy otwartą, zachęcająca użytkowników przestrzeń, ale także niejako przekazaliśmy część centrum do dyspozycji mieszkańców. Ta dedykowana strefa powstała na starannie zaprojektowanym, zielonym dachu, gdzie znajdą się różne formy atrakcji – dodaje Nowak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY