REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Północna z pozwoleniem na użytkowanie. To będzie centrum handlowe nowej generacji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 sie 2017 09:15
fot. mat. prasowe

Flagowy polski projekt handlowy należący do spółki GTC otrzymał oficjalne pozwolenie na użytkowanie. Galeria Północna jest pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym nowej generacji położnym na warszawskiej Białołęce.

REKLAMA

Inwestycja została zrealizowana w rekordowym czasie 25 miesięcy od chwili uzyskania zezwolenia na budowę. Zaprojektowana przez renomowaną pracownię APA Wojciechowski oraz studio Tzur Architects, galeria oferować będzie 64 800 m kw. powierzchni handlowej, a klienci będą mogli skorzystać z 2 000 miejsc parkingowych. Lista marek, które otworzą swoje sklepy w Galerii Północnej obejmuje firmy dopiero wchodzące na polski rynek, jak np. Forever 21 i Hamleys.

- Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Galeria Północna otrzymała pozwolenie na użytkowanie, co wieńczy budowę całego projektu. Galeria Północna jest pierwszym wielkopowierzchniowym centrum handlowym w dzielnicy, bardzo wyczekiwanym przez mieszkańców i branżę handlową. Jest to inwestycja będąca wspólnym sukcesem całej firmy, a jej otwarcie we wrześniu spowoduje ponad dwukrotny wzrost wartości naszego portfolio handlowego - skomentował Thomas Kurzmann, prezes GTC.

Oficjalne otwarcie centrum handlowego zostało zaplanowane na 14 września tego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY