REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Pomorska ma już parking dla 900 samochodów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 wrz 2014 16:18
Galeria Pomorska ma już parking dla 900 samochodów
Nowy parking, Galeria Pomorska
Galeria Pomorska ma już parking dla 900 samochodów
Galeria Pomorska ma już parking dla 900 samochodów
Galeria Pomorska ma już parking dla 900 samochodów

Od 1 września br. klienci Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy mogą parkować swoje auta na nowym, czterokondygnacyjnym parkingu, który powstał przed tym popularnym, bydgoskim centrum handlowym. Na parkingu zmieści się ponad 900 samochodów, z czego 700 może zaparkować pod zadaszeniem. Otwarcie obiektu zakończyło drugi etap rozbudowy Galerii.

REKLAMA

Czterokondygnacyjny parking przed Galerią Pomorską w Bydgoszczy powstał bardzo szybko. W ciągu ostatnich 8 miesięcy wzniesiona została bryła o wysokości 11 metrów i powierzchni 5520 m kw. Praca na placu budowy odbywała się w systemie zmianowym a 100-tonowy dźwig układał 12,5 tonowe płyty i filary. Dzięki nowemu parkingowi Galeria Pomorska dysponuje obecnie 1 410 miejscami postojowymi. Jest to tym samym największy i bezpłatny parking przy centrum handlowym w Bydgoszczy.

- Zakończenie drugiego etapu rozbudowy Galerii Pomorskiej to dla nas ważny moment, ponieważ projekt, nad którym pracowaliśmy przez kilka miesięcy poprzedzających rozpoczęcie prac, nabrał już rzeczywistych kształtów - mówi Shane Scott, Partner w Resolution Property, firmie będącej właścicielem Galerii Pomorskiej. - Nowy parking wygląda imponująco i doskonale wpisuje się w przestrzeń. Pomimo tego, że drugi etap rozbudowy dopiero dobiegł końca, już rozpoczęły się prace przypisane do trzeciej fazy – czyli budowy nowego pasażu o powierzchni ponad 10 000 m kw., jak np. wylewanie stóp fundamentowych – dodaje Scott.

Aby podwyższyć komfort z korzystania z nowego parkingu, przez miesiąc od jego otwarcia, klienci Galerii Pomorskiej będą mogli korzystać z pomocy sygnalistów wskazujących drogę do wyjazdu, wolnych miejsc, dojścia do windy itp. Dodatkowym udogodnieniem będzie także myjnia samochodowa, zlokalizowana na stałe na terenie parkingu.

Budowa nowej, handlowej części Galerii Pomorskiej zajmie rok. We wrześniu 2015 r. oferta Galerii powiększy się o 40 sklepów marek zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY